What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 yi Webcam olarak ayarlayamıyorum?

Arkadaşlar ben justin tv de skystar 2 de izlediğim dizi program haber gibi şeyler yayınlamak istiyorum ama ss2 yi analog tv kartlarındakı gibi webcam olarak görmüyor bilgisayarım.Bu sorunu nasıl çözerim
Alıntı

----------------------------------------------------------------
Alıntı

yani düzeltilebilio mu k lite codec son sürüm var
Alıntı

Split Cam

Bu programla nasıl yaparsın;

Splitcamı kur. Splitcam ile Messenger Skystarı webcam gibi algılar. Ses görüntü ayar sihirbazından görüntü aygıtı olarak Skystar seçeneği çıkar onu seçersin ve ne seyredersen kamerada yayınlanır.

Ya da Skystarda video kayıt yaparsın. Splitcamden video source olarak o kayıt seçilir mesengerinden aygıt olarak splitcamı seçersin ve kaydettiğin görüntü kamerada görünür.

Justine.tv ye girersin Web CAMERA nı seçersin. Yayını paylaşmış olursun.
Alıntı

---------------------------------------------------
Alıntı

(10-07-2009, 11:30)emre demiş ki:  Split Cam

Bu programla nasıl yaparsın;

Splitcamı kur. Splitcam ile Messenger Skystarı webcam gibi algılar. Ses görüntü ayar sihirbazından görüntü aygıtı olarak Skystar seçeneği çıkar onu seçersin ve ne seyredersen kamerada yayınlanır. (BDA olarak tanıtırsan)

Ya da Skystarda video kayıt yaparsın. Splitcamden video source olarak o kayıt seçilir mesengerinden aygıt olarak splitcamı seçersin ve kaydettiğin görüntü kamerada görünür

Justine.tv ye girersin Web CAMERA nı seçersin. Yayını paylaşmış olursun.

Bence bu yolu dene... üçüncü bir yolda split cam da file video sourceden desktopu seçersin.. yanlız dvb oynatıcıda altdvb görüntüye sağ tıkla ds configden vmr olan graph seçilmeli, dvbdream de ayarlardan video ayarına gir video rendereri video mixing renderer 9 yap. kanalı aç tam ekran yap...
Alıntı

split cam nedense görmüyor skystar 2 yıSad
Analog tv kartımı görüyordu.
Ben mesela canlı yayın yapmak isticem bir futbol veya bir programı yayın saatinde bunu yaparken bana kolaylık olsun diye bu soruyu sordum bu sanal webcamlarla destkop secip full ekranda bu işi yaparken başka bi sayfada bi işlem yapamam.Ama dediğim gibi webcam olaak algılarsa dediklerimi sorunsuz yaparımSad
Alıntı

bda olarak kartı tanıtırsan webcam gibi tanıyabilir.
Alıntı

nasıl olcak hocam o?
Alıntı

4.5.0a driver içiçnde BDA klasörü var oradaki sürücülerle bda aygıtı olarak tanıtıyorsun.
Alıntı