What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 yi Webcam olarak ayarlayamıyorum?

(11-07-2009, 20:04)-kanunsuz- demiş ki:  mutlaka bi yolu olmalı yaw mutlaka yanı tv kartını bi şekilde webcam görmeli bu pcSad

mesele tv kartını webcam olarak göstermekte değil
mesele webcam da dvb programının görüntüsünü alabilmekte
yayın böyle yapılıyor
pc de kendini kısıtlarsın bi anlamda yayın yapabilmekiçin

değişik codec ayarlarında dene dvb programını
webcam prosundan görüntü aldınmı iş tamamdır
Alıntı

evet dediğin gibi .. çnkü diğer türlü çok zor deskop şeklinde yayın yapmak bi şekilde webcammax direkt görmeli..
Alıntı

Arkadaşlar ss2 ile averi karıştırıyorsunuz gibime geliyor. Avermedia a700 dvbs pro windows tarafından webcam olarak algılanıyor hatta messengerda da kamera olarak çıkıyor.
Birde justin gibi yerlerde yayın yapılacaksa dvbdream veya progdvb nin görüntüsü herzaman üstte durması için mesela dvbdreamde görüntüye sağ tıklayıp tv penceresini seçin böylece yayın yaparken pcde her türlü işlem de yapılır. Bir de masaüstünde belli bölge yerine webcammaxte source tan screen de spesific window seçin select butonunu mouse ile dvbdream penceresine götürürseniz daha kolay olur.

Daima üstte kal özelliği progdvb ve dvbviewerde de var.Dvbviewerde görüntüye sağ tıklarsanız view-always on top seçeneği ile olur.Progdvbde görüntüye sağ tık yaparız ve stay on top seçeriz.

Bir de sorum olacak justin değil de başka bir sitede webcammax ile canlı yayın vericektim ama webcammaxı kamera olarak kabul etmedi. Adobe media live encoder orada da işe yarar mı???
Alıntı

Merhaba Arkadaşlar. Ss2 dıgıtal tv kartım var ben dvbdream programı kullanıyorum izlediklerimi justin tv ye nasıl yayınlarım? justintv kartı görmüyor kartı gören camlar varmı?
Alıntı