What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sshd2

arkadaşlar sshd2 tv kartım var birde full hd tv var pc den vga ile tv ye görüntü aktarıyorum hd yayınları izliyorum ama görüntüyü daha kaliteli yapmak için hd ekran kartı almayı düşünüyorum hd çıkışlı bu hd çıkışından tv deki hd girişine baglarsam daha kaliteli görüntü alabilirmiyim bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
Alıntı

evet alırsın hdmi çıkışlı bir ekran kartı ve hdmi girişli bir lcd ile alırsın...
Alıntı

teşekkür ederim şöyle orta yollu kaliteli görüntü alabileceyim ekran kartı önerebilirmisin ustam
Alıntı

ATI HD 4650 DDR3 öneririm. Çok kaliteli oyun oynamayı bekleme ama video açısından asla sıkıntı yaratmayacağını söyleyebilirim.

bkz: ATI HD 4650
Alıntı

bilgiiçin teşekkür ederim ustam ve arkadaşım yarın alıyorum görüntü bigisini paylaşacagım
Alıntı

ATI HD 4650 bazılarında hdmi çıkışı yok.. çift dvi var. hd5670 de alabilirsin.. 180tl
HD5670 ddr5 oyunlarıda çok rahat oynarsın... ddr3 ler 150tl

birde 5750 var o daha iyi ddr5 1gb çift hdmi çıkışı var. 200tl

arkadaşın hepsiburada verdiği ddr2 onu tavsiye etmem...

ya 5750 ya da 5670 al...
Alıntı

Eğer ki oyunda oynacaksan, benim gibi 5770 1GB GDDR5 şi önereceğim, 2 seneye yakın zamandır kullanıyorum. Crisis2' yi PHILLIPS 190C monitörümde 1280x1024' e bütün özellikler açık hiç takılmadan, akıcı oynuyor ama "oyunlarla işim yok" diyorsan 5550 bile işini fazlası ile görür.
DX 11 uyumlu olanı almak varken DX10.1' li modelleri düşünme bile.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

eğerki param var diyorsan 6850 saphire öneriyorum ,370 liraya dayıma aldık 1gb ddr5 dx11 256bit yalnız 500w psu ve 2 tane 6 pin soketi olması lazım ,kesinlikle dx10 destekleyen alma,dx11 destekli bazı oyunları oynayamıyorum ben çok sorun yaratıyor mavi ekran google earthı açarken bile çıkıyor benim dx 10 destekli kartımla
Alıntı