What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

star tv şifre sorunu

arkadaşlar skystar tv kartına sahibim. progdvb kurulu ve vplugıda şifreli kanalları izleyebilme umudu ile dahil ettim. ntv spor u sorunsuz izleyebiliyorum fakat star tv de maçları izleyemiyorum. uydu kartları ve programlarında yeniyim forumu dolaştım herşeyi denedim ama yapamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Alıntı

kanka buradakılerden umıt etme ya adamlara ellı defa sordum vplug kur yok dwc yazan yere keyı gır dmeek ten baska bır sey yapamıyorlar çözüm yok...
Alıntı

Formu biraz inceleyin!! star bıss şuan için yok ama diğerlerini bu linkteki gibi uygulayın..
http://forum.skystar-2.com/biss-sifreli-...-1848.html
Alıntı

(01-04-2010, 21:47)master_hack demiş ki:  kanka buradakılerden umıt etme ya adamlara ellı defa sordum vplug kur yok dwc yazan yere keyı gır dmeek ten baska bır sey yapamıyorlar çözüm yok...

elli sefer sormuşun ama cevapları anlayamamışın.

cakmak demiş ki:arkadaşlar skystar tv kartına sahibim. progdvb kurulu ve vplugıda şifreli kanalları izleyebilme umudu ile dahil ettim. ntv spor u sorunsuz izleyebiliyorum fakat star tv de maçları izleyemiyorum. uydu kartları ve programlarında yeniyim forumu dolaştım herşeyi denedim ama yapamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

star biss sistemini mi kullanıyor da izlemek istiyorsun. anlayıp dinlemeden star tv maçlarda dsmart olmadan izlenmez.
Alıntı