What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Süper hızlı, Ultra hafif, uTorrent 3.0 Final

En popüler torrent istemcisi olan uTorrent'in yeni sürümü son kullanıcıya sunuldu. 3.0 Final sürümünde güncellenmiş kullanıcı arayüzü, kararlılık geliştirmeleri ve kullanışlılığı artıran pek çok yeni özellik sunuluyor.

Yeni sürümün getirdiği özellikler arasında bir videoyu indirirken oynatabilme (tümünü indirmeden önizleme yapmak için), PC veya Android akıllı telefonlar aracılığıyla uzaktan kullanım için erişim (remote.utorrent.com aracılığıyla), indirilen dosyalar için puanlama ve yorum sistemi, istemediğiniz arayüz elemanlarını gizleme ve sürükleyip bırakarak dosya paylaşımı yapabilme yer alıyor. Ayrıca USB sürücü üzerinden çalışabilen taşınabilir sürümü de kullanabiliyorsunuz.
700 KB'den küçük boyutuyla, hızlı yüklenen ve bilgisayarınızda çok az yer tutan bu minik program ile en popüler medya içeriğini, programları ve oyunları bilgisayarınıza hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

[Resim: ZqgcF.jpg]

Getirdiği birçok yeni özellikle beraber artık torrent kullanımı çok daha rahat ve basit.

uTorrent 3.0′ın getirdiği yeni özelliklerden biri, medya dosyasını indirirken izlemenizi sağlıyor. Torrent’in üzerine sağ tıkladığınızda ortaya çıkan “oynat” tuşuyla beraber, izlemek için indirmenin bitmesini beklemenize gerek kalmıyor. Ayrıca yeni yorum ve yıldız verme seçeneğiyle beraber, indirdiğiniz torrent’e değer biçebiliyorsunuz, böylece diğer kullanıcılar en kaliteli torrent’i ararken zorluk çekmiyor.

Bunun dışında, artık bir dosyanın torrent’ini oluştururken uğraşmanıza gerek kalmıyor, sürükle bırak seçeneğiyle beraber dosyanıza torrent oluşturan uTorrent 3.0, aynı zamanda arkadaşlarınıza gönderebilmeniz için de bir bağıntıyı size sunuyor.

Download uTorrent 3.0 Final -> http://www.utorrent.com/intl/tr/downloads
Kurulum yaparken TOOLBAR' ların tıkını kaldırın DİKKAT
Alıntı

Yüklenemiyor"": sistem belirtilen yolu bulamıyor diye bir sorun verdi.
Alıntı

cemal senin sorunundan bir cok kisiden duydum onlardada ayni sorun var ben simdilik 2.2.1 versiyonunu kullaniyom bu yeni surumun en guzelide indridigin filmin ne kadar indirdiysen oraya kadar izleyebiliyorsun
Alıntı

Hangi program olursa olsun sürümünde "alfa" "beta" yazıyorsa kullanmıyorum, nihai sürüm çıkana dek eski sürümlerden devam.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Eyvallah teşekkürler.
Alıntı

uTorrent 3.0 Final çıktı arkadaşlar...
Alıntı

Bilgi için Teşekkürler.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

ben iranlı değilim
torrent siz anlamak ne olmak yüklemek soru sormak upload
Alıntı