What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

superonline yanıltıyor

arkadaşlar, Bundan 1 ay önce turkcell superonline den evimi aradılar 8 mb kadar sınırsız internet + ev telefonu 100 dakika 1 yıl boyunca , 59 tl , 2 yıl fiyat garantisi dediler ,
araştırayım dedim günlerce aradılar bi gün dedim ki ev telefonu 100 dakika her yönemi evet dediler yurtdışı almanyadaki akrabamın evini cep telefonunu arasam sorun olurmu olmaz dediler 100 dakikayı istediğin yeri ara bitince yazar dediler tekrar sordum yurt dışı, evet, almanya evet cep telefonu, evet her yönü araya bilirsin, tamam dedim o zaman üye olayım
24 ay taahhüt verdim , geçen almanyada ki akrabamı aradım online hizmetlerden 4 tl yazdığı gördüm bedava dakikalarımdan da düşmemiş , müşteri hizmetlerini aradım derdimi anlattım 15 dakikam gitti 2 dakka bekle dedi daha gelmedi telefona , bi daha aradım başkası çıktı 16 dakikamda oraya gitti diyorki heryöne yazmaması lazım almanya 1 kademe ozaman
faturam 65 tl nasıl oluyor , derdimi anlatamıyorum kimseye ,
istanbulda oturuyorum 4 5 sefer net git geldi , net olmayınca telefonda çalışmıyor , modem kapalı oluncada çalışmıyor, email attım cevap veren yok, yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum dikkatli olun benim düştüğüm hataya düşmeyin
Alıntı

telefondaki elemanın iş güzarlığı, eğer görüşmeler kayıt altına alınıyorsa ki alınmalı, tüketici hakları hakem heyetine başvurabilirsiniz.

ama ben kampanyanın yurt dışı aramalar için geçerli olacağını düşünmüyorum. ayrıca ben bu şekilde telefonla yangından mal kaçırırmış gibi her şeye evet diyen satışları tasvip etmiyorum aman uzak durun.
Alıntı

Emre inan en az üç sefer sordum yurt dışını yurt içi anlar diye almanyadaki akrabam cep telefonu ev telefonu araya bilirmiyim ücret alıncakmı yok dedi , dakikalarından gider saol dedim , ve bişe sorabilirmiyim aynı şeyi bidaha sordum evet dedi dakikalarından gidicek 100 dakikan biterse ücretlendirme olacak ,
benim düştüğüm hataya kimse düşmesin bunlar okadar kurnazki kayıtlarıda siler
Alıntı

eğer böyle söylediyse ve şimdi yurt dışı aramalar dahil değil diyorlarsa kasten yanıltıcı bilgilendirme olur. ayrıca sen bir yere imza atmadan nasıl oluyor bu iş daha öncede mi superonline kullanıyordun. seni nasıl 24 ay taahhütlü yapıyorlar bir imza atmadan sözleşme vermeden.
Alıntı

ben ttnet liydim 64 tl internete para veriyordum ev telefonunada aylık 25 30 tl arası geliyordu , superonlineden aradılar dediler ev telefonunu 1 yıllık 100 dakika bize taşı internetinle birlikte 59 tl öde 24 ay taahhüt , bende aklımdaki soruları sordum yukarda anlattığımı oda 100 dakikanın her yöne 1 kademeler dahil olduğunu söyledi tamam dedim , kurye ile evrakları gönderdi imza attım 1 hafta sonra superonlineye geçtim , keşke geçmez olaydım insanı kandırmaları zoruna gidiyor
Alıntı

fazladan 5 tl almışlar sonuçta ayrıntılı fatura varsa onu incele. ttnetten taşıdığın için belki taşıma ücreti vs dir.
Alıntı

onuda sormuştum hiç bi ücret ödemeyeceksiniz siz yorulmayacaksınız bile biz kurye ile göndereceğiz demişti.
[Resim: Cw8GG8g.png]
demin müşteri hizmetlerini aradım emre , söyledim olmaz öyle şey diyor yazmaması lazım diyor 1 dakika bekle inceliycem dedi bidahada gelmedi telefona, benim amacım bilgilensin millet başımdan geçenleri bilsinler
Alıntı