What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tahkim 6-1 bizden

Telefon kayıtlarında Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'ndan şok sözler: "Tahkim Kurulu 6-1, Disiplin Kurulu 4-3 bizde." Üstelik bu açıklama 2 Temmuz'da, TFF seçimleri sonrası yapılıyor

Şike soruşturmasında kapsamında yapılan telefon dinlemelerinde ortaya çıkan kayıtlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Son ortaya çıkan kayıtlarla, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, TFF Merkez Hakem Kurulu'nun hakem atamalarına müdahale ettiği, hakemler üzerinde baskı kurduğu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu kararlarına müdahale edip yönlendirdiği tespit edildi. Dinlemelere göre Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, kendisinin gözaltına alınmasından sadece bir gün önce 2 Temmuz'da saat 10:38'de gazeteci Tahir Kum ile görüşüyor. Mosturoğlu bu telefonda "Tahkim Kurulu 6-1 bizde. Disiplin Kurulu da 4-3 bizde" ifadesini kullanıyor. Bu konuşma, TFF seçimleri sonrası yapıldığı için mevcut kurul için söylendiği ortaya çıkıyor. MHK'ye atanacak üyelerin belirlenmesinde de TFF eski Başkanı Mahmut Özgener'in aralarında 'haberci' olarak kullandıkları Mümtaz Karakaya ile Aziz Yıldırım'dan MHK için bir üye ismi belirlemesini istediği, diğer isimler için de olurunu aldığı tespit edildi.

'Gol olmasaydı, Aziz Bey öldürürdü bizi'
Aziz Yıldırım'ın, TFF eski Başkanı Mahmut Özgener ile başkanlık koordinatörü Mümtaz Karakaya aracılığıyla görüştüğü tespit edildi. Yıldırım'ın Karakaya'nın telefonu üzerinden Özgener ile görüştüğü, çok önemli konularda ise Karakaya'nın taşıdığı yazılı notlar aracılığıyla iletişim kurulduğu belirlendi. Emniyet kayıtlarında "Eski TFF Başkanlık Koordinatörü Mümtaz Karakaya'nın, 'Haberci-kurye' görevi gördüğü tespit edildi" ifadesi kullanılıyor. Fenerbahçe'nin Kayserispor'u 2-0 yendiği 14 Şubat'taki maç öncesi 10 Şubat günü Aziz Yıldırım Mahmut Özgener'i arayıp hakem Fırat Aydınus'un Fenerbahçe aleyhine hareket etmemesi için uyarılmasını istiyor: "Pazartesi günkü adam için Oğuz konuşsun. Bir şey istediğimiz yok ama yani şimdi bu Beşiktaşlı. Beşiktaş filan bizi aradan çıkarmasın." Yıldırım, 27 Şubat'ta Karakaya'yı arayarak, 3-3 biten Trabzon- Kayseri maçının hakemi için, "Bunun gibi hakemi s.... ben ya Bunun a... k...ben ya. Bu hakem makemliği bıraksın yarın çok ağır beyanat veririm ha A.... k.... böyle hakem mi olur ya O....ç.... bu ya" ifadelerini kullanıyor.

"OZAN'I PFDK'YA VERİN"
Yıldırım 9 Mart saat 19:54'te Karakaya'ya Bursasporlu Ozan İpek'i şikayet ediyor: "Ozan İpek mi ne Bursalı. Fenerbahçe- Gençlerbirliği maçını seyrederken güldük demiş. Maçı demiş bu kadar belli etmesinler işte hakemlere falan sallamış. Bir yarın bakın onu. Pez.... verin gitsin." Karakaya: "Tamam başkanım." 16 Nisan'da Fenerbahçe'nin 1-0 galip geldiği Gaziantep maçında Levent Kızıl, Mümtaz Karakaya'yı arayarak, "Yandık a. k.. Telefonu da kapattım 5 kere aramış" der. Karakaya da, "Mahmut da kapattı abi inşallah bari yensin de h... s.. yenerse" dediği tespit edildi. Saat 21.14'te ise Kızıl, kendisini arayan Ömer isimli şahsa, "Fener'i mahvetti Hüseyin Göcek. Ödüm koptu. Gol olmasaydı Aziz Bey öldürürdü bizi" dedi. Yıldırım, 30 Nisan 2011'de Mümtaz Karakaya'ya telefonda "Benim söylemediğim adam ne başkan olur ne bilmem ne olur. Onu bilin yani. Senin İzmirli başkanın i..e tamam mı?" diyor.

ÖZGENER'E TELEFONDA KÜFÜR
Yıldırım, 15 Mart'ta MHK Başkanı Oğuz Sarvan'ın kulüp başkanlarını hedef alan sözleri üzerine çıldırır ve Özgener'i arar: "Şimdi Kulüpler Birliği var buna istifa çağrısı yapacağım. Özgener: Yapma başkan. Sıkıntı olur. Allah aşkına yapma Yıldırım:Lan o... ç.... sen şampiyonları, küme düşenleri tayin ediyorsun. Sen farkında değilsin ki ş...oğlu ş....siz Özgener: Öbürü istifa edecek başkanım söyledim ona, Yüksel Okçuoğlu edecek.
Özgener belgeler için 'izin' aldı
TFF eski başkanı Özgener, 3 Mart'ta Aziz Yıldırım'ı arayarak, Fenerbahçe Kulübünden 3 yıl süreyle geçici ihraç cezası verilen eski yönetici Hakan Bilal Kutlualp hakkında mahkeme tarafından TFF'den istenen belgeler için onay alıyor. Özgener ayrıca Sadettin Saran ve bir Rus futbolcunun transferiyle ilgili mahkeme için de Yıldırım'a danıştıktan sonra, sözü Beşiktaş Başkanı Demirören'e getirerek, "Yüz yüze muhakkak görüşmemiz lazım. Bu Yıldırım birşeyler karıştırıyor başkanım. Hakemle canı yananı arıyor" diye dert yanıyor.

Kaynak (Sabah) 13.08.2011

Maalesef Aziz Yıldırım tam da tahmin ettiğim gibi kendine yakışır şekilde sözler sarfedip kendine yakışanları yapmış.

--- Alıntıdır ------------------------------------------------------------------------ (yazıyı yazan Abdullah bin Mahmuda şükranlarımı sunarım ; Tüm sdi yazarlarına tabiki...)

eğer doğruysa bu deliller (şaibeli sahte delil kullanıpda iftira atmadıkları ne malum ) sadece aziz beyin yüzünden belkide tüm fenerbahçe futbol takımını cezalandıracaklar.... koskoca takım bu yüzden küme düşerse yazık olur ; aynı şey beşiktaş trabzonspor içinde geçerli olabilir ve diğer takımlar için.... galatasaray kulubünden bazılarının bile şike yapıp yapmadığını ALLAH tan başka kimse bilemez ; yapmışlarsa eninde sonunda olay ortaya çıkacaktır.....
ama korkarımki bu gidişle geçen sene 1. ligde bulunan 10-13 takımın küme düşebileceği yönünde ; ve aynı şike olayları ikinci ligdede çıkarsa Türkiye de futbol biter...... üstelik ömür boyu avrupa kupaları uefa şampiyon lar ligi ; ve dünya kupasından men edilmemiz de cabası...... dünya kupası dedim ; nedeni şike olayları olan bir ülke kara listeye alınıp olan bu yüzden Türk milli takımına olursa şaşırmazdım............
yani avrupa bizi istemiyor bizde salak gibi avrupaya koz veriyoruz arkadaşlar...........
umarım savcılar bu yazımı okur ; kulüplere değil bana kalırsa olaya karışan kişilere ceza verilmelidir.... ama tabiki deliller gerçekse ;
mesela aziz beyin şike olayını belgeledikleri idda edilen görüntünün sahte olup olmadığı ne malum... algılama dahilerinden bazıları bir video görüntüsünün sahte olup olmadığını montajlanıp montajlanmadığını sadece o görüntüleri izleyerek anlayabiliyor ALLAH ın mucizesi eseri.... ALLAH izin verirse herkes anlar.....
bunun için kriminal yada adli inceleme merkezlerine gerek yok.....
algılama dahileri ALLAH ın birer mucizesidir.... her şey ALLAH ın mucizesidir.....

her neyse ben yerinde olsam o görüntüleri inceletirdim.....burası Türkiye her şey oluyor burda ; parası olan adli tıp taki bir vatandaşı bile satın alabiliyor.....
maalesef gerçek bu..... parası olan bir mit ajanını bile satın alabilir ;
mesela ben zengin olsam adli video inceleme merciinin başındaki ajanlara polislere 10 milyon dolar versem ve aziz beyin sahte montajlanmış görüntüsünü oluşturun desem ;
gerçekten o parayı almayacak 1 tane şerefli Türk insanı ajanı polisi memuru vs vs vs vs çıkar mı ?
eğer zengin olsaydım öyle biri çıksaydı bırakın 10 milyon doları o kişi ve kişilere ödül olarak 100 milyon dolar verirdim... Türkiye nin ALLAH korkusu olan temiz ve dürüst insanlara ihtiyacı var....
şerefsiz insanlara ihtiyacı yok.... sahi ya merak ettim teşkilattaki mit ajanlarını denemek için bir oyun tertiplesem ve her birini dışarda yanlız ken kenara çeksem ve desem ki onlara ülkeni satmak için sana 10 milyon dolar versem kaç kişi o parayı almaz dı ve silahına sarılıp o parayı teklif edeni tutuklardı acaba............

parayı alacak olan kişiler büyük bir ihtimalle ALLAH a inanmayan ve kendi çıkarları için vatanını satan kişilerdir.......

aziz beyin başına bunlar gelmemiştir umarım ; ve 22 ağustosta kararlar açıklanacak sanırım ; ve fenerbahçe beşiktaş vb takımlar kümeye gidecek gibi sonuçta Türk futbolu büyük yara alıcak ;
bir çok kişi işten çıkarılacak ;masör vb bir çok kişi....
o ekmek yiyen kişilerin günahı ne ?
yazıklar olsun Türk futbolunu baltalayan insanlara ve insanların ekmeği ile oynayan kişilere.....
yazan; iftarı bekleyen bir vatandaş.......

- yazı alıntıdır ----------- yazıyı yazan Abdullah bin Mahmuda şükranlarımı sunarım ; Tüm sdi yazarlarına tabiki...)

İyiki futbolla alakam yok, onca seyirciyi keriz yerine koymuşlar yıllarca.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Konu Kilitli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi