What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TBS 6984 PCI-E DVB-S2 ve 4 farklı yayını ağda paylaşma

multicast smartdvb de var diğerlerinde de vardır mutlaka. ücretsiz bunu dene http://skystar-2.com/dvbplayer.htm önce satın almadan dvbvieweri. kurcalaman lazım her dvb playerin yeteneği farklı birbirlerine farklı alanlarda üstünlükleri olabiliyor..
progdvb de gösterdiğin görüntüde kanal listesi.. en basit şekliyle düşünürsek aynı anda 4 progdvb nin çalışması lazım.. onlarla her kanal için multicast başlatıp yayına başlayacaksın..
[Resim: d3iC8.jpg]
Alıntı

Tsk ederim hemen indirip deniyorum
Alıntı

(22-12-2012, 20:21)mesibra demiş ki:  
(22-12-2012, 19:30)nexx45 demiş ki:  biliyordum bu kart olduğunu fakat şunlar çok önemli işlemcin remin ekran kartın kullandığın dosya yarımdır eğer bu dosyayı kullanıyorsan progdvbde progdvb pro kullanacaksın son sürümler illede sağlam işine yarar diye bişey yoktur daha önce verilen tam sürümleri pro olarak kullanabilirsin

Kartin istdigi konfigrasyon burda

For DVB-S:
1GHz CPU or above
256MB RAM or above
Graphic Card with at least 16MB RAM

Kartin bagli oldugu makine ise burda

Dual Core 2.40 GHZ

4 GB RAM

1 Gb Grafik

Bana ProDVB programinin multicast ve brodcast özeliginin calistigi bir versyon öneririmisiniz ?
bendeki deneme urumu ve u iki özelikte hata cikiyor vrsionun önemi yok yeterki calissin

saol yazdığın için teşekür ederim şu bilgiyi vereyim sistemi istemedeki amacım şudur 2.4 4 çekirdek işlemci yanılmıyorsam 5 gb rem ekrankardı o güzeldi bu yüzden 2 dvb kartı çalıştırmıştım bağlantı kurarak ve fotograflarını sitelerede vermiştim ama yinede işlemci kullanıyordu windovs 7 dide bu bilgisayara x64 bit kurmuşlardı ben olsam kesinlikle x64 bit kurmam onun yerine x86 tı kurardım hd ve dvb s2 kanallarda işlemciyi çok kullanır ekran kartınız ne kadarda iyi olsa 4 tane tüner var üzerinde şuan format çektiğim için progdvb kurulu değil bakayım versiyonunu söylerim programa bakıp saygılarımla
Alıntı

(23-12-2012, 2:33)nexx45 demiş ki:  
(22-12-2012, 20:21)mesibra demiş ki:  
(22-12-2012, 19:30)nexx45 demiş ki:  biliyordum bu kart olduğunu fakat şunlar çok önemli işlemcin remin ekran kartın kullandığın dosya yarımdır eğer bu dosyayı kullanıyorsan progdvbde progdvb pro kullanacaksın son sürümler illede sağlam işine yarar diye bişey yoktur daha önce verilen tam sürümleri pro olarak kullanabilirsin

Kartin istdigi konfigrasyon burda

For DVB-S:
1GHz CPU or above
256MB RAM or above
Graphic Card with at least 16MB RAM

Kartin bagli oldugu makine ise burda

Dual Core 2.40 GHZ

4 GB RAM

1 Gb Grafik

Bana ProDVB programinin multicast ve brodcast özeliginin calistigi bir versyon öneririmisiniz ?
bendeki deneme urumu ve u iki özelikte hata cikiyor vrsionun önemi yok yeterki calissin

saol yazdığın için teşekür ederim , şu bilgiyi vereyim sistemi istemedeki amacım şudur 2.4 4 çekirdek işlemci yanılmıyorsam 5 gb rem ekrankardı o güzeldi bu yüzden 2 dvb kartı çalıştırmıştım bağlantı kurarak ve fotograflarını sitelerede vermiştim ama yinede işlemci kullanıyordu windovs 7 dide bu bilgisayara x64 bit kurmuşlardı ben olsam kesinlikle x64 bit kurmam onun yerine x86 tı kurardım hd ve dvb s2 kanallarda işlemciyi çok kullanır ekran kartınız ne kadarda iyi olsa 4 tane tüner var üzerinde şuan format çektiğim için progdvb kurulu değil bakayım versiyonunu söylerim programa bakıp saygılarımla

Selam , karti tum yazilimlarla test ettim , sounsuz calisiyor , sadece ayni anda 4 farkli yayini vlc den izlemek stream yapmak istiyorum , tek tek olur yayina yada agda izlemede sorun yok , ben ayni anda 4 ayri yayini veremiyorum.

cok tsk ederim

(23-12-2012, 0:36)emre demiş ki:  multicast smartdvb de var diğerlerinde de vardır mutlaka. ücretsiz bunu dene http://skystar-2.com/dvbplayer.htm önce satın almadan dvbvieweri. kurcalaman lazım her dvb playerin yeteneği farklı birbirlerine farklı alanlarda üstünlükleri olabiliyor..
progdvb de gösterdiğin görüntüde kanal listesi.. en basit şekliyle düşünürsek aynı anda 4 progdvb nin çalışması lazım.. onlarla her kanal için multicast başlatıp yayına başlayacaksın..

Kurdum calistirdim , video canli olarak lan uzerinden vlc ile izledim , fakat ayni anda tek program calistirabiliyorum , bu yuzden ayni anda 4 ayri yayini stream edemiyorum.

cok sagol ustadim.
Alıntı

progdvb pro 6.84.1 kullanırmısın şuan internetde bulacağın tam sürümlerden bitanesidir prog medya servere bak saygılarımla
Alıntı

indirebilecegim link özelden atarmisin
Alıntı

@mesibra ö.m. kotanız dolduğu için ö.m. gönderilemiyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(22-12-2012, 17:48)mesibra demiş ki:  KARTIN MODELI TBS 6984 PCI-E DVB-S2

[Resim: zcOcR.jpg]

Kart uzerinden gelen yazılım DVB Dream

kart aynı anda 32 kanal kaydını destekliyor , ve aynı anda 4 tv kanalını izlemeyi destekliyor.
fakat dvb dream , prodvb vs yazılımlar sadece izlenen kanalı ağ üzerinden stream ediyor
ben aynı anda 4 ayrı kanalı ag uzerinden izlemek istiyorum ve sanirim bu sorunu sadece bu forumda çözebilirim.

Bu kartın yayın kalitesinden memnun musunuz? Skystar HD2 kartım var. TBS'lerin birden fazla tuner desteği beni çok şaşırttı. Bu nedenle TBS markalı çift tunerli bir kart alacağım. Özellikle linux desteğinden dolayı bu kart almak istiyorum.
Alıntı

(10-01-2013, 17:35)MURATSPLAT demiş ki:  
(22-12-2012, 17:48)mesibra demiş ki:  KARTIN MODELI TBS 6984 PCI-E DVB-S2

[Resim: zcOcR.jpg]

Kart uzerinden gelen yazılım DVB Dream

kart aynı anda 32 kanal kaydını destekliyor , ve aynı anda 4 tv kanalını izlemeyi destekliyor.
fakat dvb dream , prodvb vs yazılımlar sadece izlenen kanalı ağ üzerinden stream ediyor
ben aynı anda 4 ayrı kanalı ag uzerinden izlemek istiyorum ve sanirim bu sorunu sadece bu forumda çözebilirim.

Bu kartın yayın kalitesinden memnun musunuz? Skystar HD2 kartım var. TBS'lerin birden fazla tuner desteği beni çok şaşırttı. Bu nedenle TBS markalı çift tunerli bir kart alacağım. Özellikle linux desteğinden dolayı bu kart almak istiyorum.

kalite bakımından nasıl bilmem ama 250$ fiyatı çok geldi bana
Alıntı

@cemocem

Evet pahalı ama örneğini verdiğiniz kart, neredeyse 4 tane kartın yapabilineceğini yapabiliyor.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi