What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Technisat Saat Simgesinin Yanında Kırmızı Yanıyor ??

Merhaba Arkadaşlar,

SS2 PCI kartımı başarıyla windows 7 ye kurdum. Progdvb yide kurdum. Diseq seçimi yapamadım diye düşünüyorum. Xp de kurulu idi eskiden eski versiyonlar daha basitti ve diseq seçimi kolaydı. 6 üzeri versiyonlarda yapamadım. Asıl sorum ise; saat simgesinin yanında uydu kablosu takılı iken Technisat ikonu kırmızı yanıyor ve üzerine geldiğimde sinyal yok diyor. Dvbdream da diseq seçimlerimi doğru yaptım ama kanal taramasında kanal bulmadı. Hatırladığım kadarıyla saatin yanındaki simgenin program açık olmasa bile yeşil yanıyordu. Acaba sorun burada mı kaynaklanıyor ?

Yardımcı olacak arkdaşlardan şimdiden Allah razı olsun.

Saygılarımla..
Alıntı

arkadaşım hangi sürücüyü yükledin.

ben windows 7 de çok uğraştım ama 4.32 ve altdvb ile sorunsuz çalışıyor kart şu anda
tek problem. o kırmızı ve transponder aktif olduğunda yeşile dönen simge yok ne yaptıysam getiremedim. 4. 50 ve 4.60 yüklediğimde geliyor, ancak kart sağlıklı çalışmıyor, bazı kanallarda sinyal var bazı kanallarda sinyal yok. altdvb yi tekrar kapatıp açtığımda o sinyal olmayan kanalları sorunsuz açıyor ama bu kez başka kanallar gidiyordu.
4.32 ile böyle bir sorun yok. umarım yardımcı olabilir. kolay gelsin
Alıntı

progdvb 4.32 yada altdvb driverini bulamıyorum nette. delirmek üzereyim Sad xp de gayet sağlıklı çalışordu Sad((
Alıntı

arkadaşım linkler buraya koyduğumda siliniyor
technisat 4.32 driver diye arat
altdvb 2.2.a diye

sakin ol eğer offline download yapmayacaksan eskisinden daha sağlıklı çalışacak
Alıntı

altdvb 2,2 yi kurmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor ?

Loading resources
Checking source filter
DvbAvSrc: Missing/Not registered
Please re-register [ DvbAvSrc.ax ]
Alıntı

filters klasöründeki yükleyi yönetici olarak çalıştır.

ayrıca kodek yüklemişsindir sanırım. win 7 ile uyumlu bir paket yüklersen daha iyi olur
Alıntı

yükleyici bulamadım ben burda kendimi bilgisayar cahili gibi hissetmeye başladım Big Grin bütün hepsini yönetici olarak çalıştırdım ama genede olmadı Sad
Alıntı

arkadaşım nasıl bir altdvb indirdin bilmiyorum ama bana msn ni verirsen ordan yardımcı olayım istersen
Alıntı

bu sürümü yükledim sorun halloldu teşekkürler yardımların için

https://rapidshare.com/#!download|382p8|...e|3047|0|0
Alıntı

defalarca yazıldı.. server4pc açık olmayacak diye. yüklemeniz yeterliydi.
Alıntı