What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Technisat Skystar HD2 tecrubeleriniz, gereksinimleri ?

Arkadaslar evvelce hic uydu karti kullanmamis biri olarak yurtdisinda yerli kanallari izlemek amaci ile mevcut PC me takip uygun maliyetli SkyStar HD 2 kart +1 canak +1lnb dusundum ama biraz arastirdim ve gordum ki bu karti sisteme tanitmak ve kullanmak ruh ve sinir hastaliklari bolumunde tedavi garantili bir olay gibi gorunuyor.
-
Mevcut PC 2 Gb. DDR3 ram , AMD Phenom II 550 BE , 22" 1680 x 1050 monitor , Asus 785G TD-V Evo anakart ve ekran kartimi onboard ekran karti olarak kullaniyorum. Bu sistemde sorunsuz kullanabilecegim (kurulumu falan delirtmeyecek) bir uydu karti onerir misiniz ? Tesekkurler...
Alıntı

Arkadaşım Hd yi bilmemde ben 2 ay önce aldım ilk defa ss2 2.6 tv kartı ben ghiçbir sorun yaşamadım driver yüklemede takmada ve kurmada herhangi bir sorun yaratmadı eğer yanlış birşey yapmazsan sorunsuz şekilde çalıştırabilirsin.
Alıntı

Sagol uFk1...
Ama arastirmalarimda gerek burada olsun gerek baska forumlarda gorduklerim urkutucu. Ne bileyim CD de gelen surucuyu kurmayindan tutun da hangi codec in kurulmasi gerektigi, hangi isletim sistemlerinde calisip calismadigi, her isletim sistemine gore ayri bir kurulum yolu izlenmesi v.s. o kadar cok farkli sorun ve kurulum aciklamalari gordum ki icimden " Dunyanin en sansli kullanicisi ben olamam ya kesin benim basima da boyle sorunlardan 1 yada birkaci gelir" diye dusundum ve korktum.
Alıntı

düşündüğünü al kardeşim korkmana gerek yok kurulum hatalarından dolayı çıkan problemler göz korkutuyor sen sağlıklı bir kurulum yaparsan hangi sistemde olursa olsun sorun çıkmaz..kurulum yapmadan birazıcık araştırmada yap bu arada.
Alıntı

Peki canak olarak bunu onerir misiniz ? LNB olarak ne onerirsiniz ?
http://www.technisat.com/indexf910.html?...s,en,54-64
-
[Resim: 1045-8300.3.jpg]
Alıntı

33'lük 45'lik canak çapları var, türkiyede verim alınan en küçük çanak çapı 60'lık ve 90'lık o bile her yayını alamıyor iken bununla nasıl olur bilemiyorum..önermek benim için zor ben önermem sorun çıkarır tahminimce, sor bir uyducuya o sana en iyisini önerir..
Alıntı

Hmm , ustelik ben yurtdisindayim ! Avrupa'dan hic cekmez belki de bu canak ile o zaman !? Fakat bu Turksat'in son uydumuzun cok daha kucuk canaklarla cekebilecegi v.s. gibi ozellikleri oldugunu soylemislerdi zamaninda. O cok daha kucuk canaktan kasit 60'lik miymis demek ki ?
-
Bu arada ilgilendigin ve bilgilendirdigin icin tesekkurler cemocem.
Alıntı

Şu an en iyi yabancı uydu ahngisi acaba astra mı ve bunun için 120 lik çanakmı gerekiyo saygılar...
ve lnb önemi nedir burda hangisini tercih etmeliyim...
Alıntı

bazı hd kanallarda sinyal var ama hd yayın izlenemiyor mesela sky paketindeki hd kanalların bazılarında görüntü geliyor ama kanal logoları gösteren yazılar çıkıyor. bunun nedeni nedir?
Birde Paylaşımda hd kanallar çok takılıyor free serverden dolayı .paralı server alsam hd kanallartakılmadan izleyebilirmiyim?
Alıntı

ali kardeşim onlar sadece reklam HD DVB S2 CART OLSUN hd kanalları izlersin bir araştırmacı olarak önerimdir
Alıntı