What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tekrar yazılabilir medyadan veri kurtarma

Arkadaşlar, Bir süre önce tekrar yazılabilir medya kullandığım kameram ile torunumun
sünneti ile ilgili çekim yaparken,ekranda ( beklenmedik bir sorun oluştu devam edilsin-edilmesin ) diye bir ileti belirdi.Bende oluşan iletiyi görmezden gelecek diye devam edilsin seçeneğini seçtim.İşte ne olduysa o anda oldu ve ameliyat görüntülerinin de içinde olduğu en az yarım saatlik çekim bir anda yok oldu.
Daha önce pc lerde herhangi bir silinme meydana geldiğinde eğer üzerine yeni bir kayıt yapılmamış ise bilgileri kurtarmanın daha kolay olduğunu öğrenmiş olduğum için medyayı derhal koruma altına alarak kurtarma programları aramaya ve bulduklarımla kurtarmaya çalıştım.
Ama bulduğum hiçbir program okuyucudaki medyayı kesinlikle görmedi.Sanki sürücüde medya yokmuş gibi ( sürücüye medya takın ) diye ileti veriyordu.
İşte tam ümitlerimin kırıldığı noktada ( IsoBuster 2.5.9 ) programı karşıma çıktı.Ümitsiz bir şekilde programı kurdum,Medyayı sürücüye koydum vede ne göreyim, program medyayı gördüğü gibi içinide görüyor. Verileri çıkaracağı yeri de gösterdikten sonra işlemin başarı ile tamamlandığını görmek beni çok sevindirdi. Çünkü Çekilen görüntülerin tekrar çekilmesi imkansız olması, değerini artırıyordu.
Eğer sizinde başınıza böyle bir problem gelirse, IsoBuster 2.5.9 programını denemenizi tavsiye ederim.Herkese
selamlar.
Alıntı

Faydalı bi bilgi olmuş görüntüleri kurtarmana sevindim...
Alıntı

iso buster güzel bir veri kurtarma programı fakat deneme sürünmü biraz can sıkıyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

üzerine veri yazılmadığı takdirde kurtarabilirsiniz.
Alıntı

(28-11-2011, 2:39)Metin demiş ki:  iso buster güzel bir veri kurtarma programı fakat deneme sürünmü biraz can sıkıyor.

evet güzel program biraz araştırılınca full sürümlerinide bulmak mümkün
Alıntı