What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Teledünya hd sorunu

arkadaşlar şu an tele dünya hd yayınında kesiklikler yayında ses kesilmesi tuhaflıklar var mı? skystar2 driver versiyonunu 4.6 yükselttim.bütün kanallar normal.tele dünya hd yayınında duraksamalar var.yayındanmı yapıyor?
Alıntı

evet aynı sorun bende de var....
Alıntı

teşekkürler.yedeği boşu boşuna geri aldım.bu teledünya hd de bazen hep sorunlar oluyor.bu kanaldan tanıtım değil normal kanallar gibi filmler yayınlasalar ne güzel olur.
Alıntı

eger bilgisar donanımız hd yayın için uygun degilse ondan takılma yapabilir o kanalı izlerken bilgisayarınız işlemciyi ne kadar zorluyor bi kontrol edin
Alıntı

işlemci kullanımı %4 te.sanırım kanalda bir sorun var.çünkü yayın donuyor bazen ses olmuyor.skystar 2 kullanıcıları bir tele dunya hd tanıtım kanalını kontrol edebilirler mi? aynı sorunlar oluyor mu?
Alıntı

evet bendede aynı sorun var, görüntü varken ses olmuyor ses gelince görüntü donuyor kısa bir süre sonra tekrar görüntü devam ediyor ses kesiliyor ve yine aynı şekilde...
bende driver olarak son sürümü kurdum sorunu ve çözümü bilen arkadaşlardan yardım istiyoruz sevgilerimle.
Alıntı