What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telefonsuz ADSL başladı mı?
#1

[Resim: PQr0t.jpg]Telefonsuz adsl uzun zamandır kullanıcıların beklediği bir gelişme. 1 Kasım da kullanıma açıldı ve artık telefon hattınızı açtırmadan adsl abonesi olabilirsiniz. TTnet'in sitesinde yalın adsl ile ilgili herhangi bir açıklama ben göremedim. Boş ver hiç uyandırma modundalar sanırım. BTK'nın olaya el atıp yalın adsl seçeneğinin dahil edildiği tarifeler hazırlanmasını sağlaması gerekir.

İnternet hizmeti telekomun bakır kabloları üzerinden verildiği için bakım maliyeti vs gibi (kırk yılın başında o bakır tellere birşey olacakta bakım yapacak) nedenlerden maliyeti adsl ücreti üzerine eklenecek.

Böylece ADSL paket ücreti + yaklaşık 10tl yalın adsl ücreti ile birlikte bir telefonsuz adsl ücreti çıkacak ortaya.

Eğer yalın adsl için başvuran üyelerimiz varsa lütfen burada deneyimlerinizi paylaşın.

Telefon açık oldumu illaki konuşuluyor ve ekstradan internet yanında 30 -40tl fatura gelmekte, bence en iyisi kapatılması herkeste cep telefonu sürüsüne bereket zaten.

Alıntı
#2

Eğerki yalın adsl için 10 lira gibi bir ücret alacaklarsa bence ev telefonunu iptal ettirmeye gerek yok.Yıllık 110 liraya dışarıya aramayı kapattırıyorsun 1 yıl boyunca telefon faturası gelmiyor.Gelen aramalara cevap verebiliyorsun.Aynı paraya geliyor ben öyle kullanıyorum.
Alıntı
#3

(04-11-2010, 19:16)uFk1 demiş ki:  Eğerki yalın adsl için 10 lira gibi bir ücret alacaklarsa bence ev telefonunu iptal ettirmeye gerek yok.Yıllık 110 liraya dışarıya aramayı kapattırıyorsun 1 yıl boyunca telefon faturası gelmiyor.Gelen aramalara cevap verebiliyorsun.Aynı paraya geliyor ben öyle kullanıyorum.

110 lira yıllık tek seferde mi yoksa aylık mı veriyorsun.

Alıntı
#4

tek seferde veriyorum 1 yıl boyunca telefon faturası ödemiyorum.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
23-10-2009, 11:08Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi