What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telekom Sırbia kanalları yok oldu

Üstadlarım, sinyal gelmitordu, bende Hitbordu yeniden tarattım. Bu seferde çoğu grup gitti. Bunlar arasında en enemlisi ise Telekom Sırbia. Bu paketi (T.Sırbia- F.Lover, Freex1..) tekrar nasıl bulacağım, lütfen yardım
Alıntı

sinyalin gelmiyorsa anten ayarın bozulmuştur receiver ile kontrol et,yada hazır kanal listesi kullan
Alıntı

tarattıktan sonra sinyal geldi, ancak T.Sırbia kanalları yok oldu, sorun, Hitbord uydusunu tarattığımda T.Sırbia kanalları gelmiyor. Sorun bu
Alıntı

dvbdream kullanıyorsun herhalde, frekansta sinyal varsa kanal bulamamasının bir sebebide o kanalların o frekansı değiştirmiş olmasıdır belkide... frekansı yazarmısın.. hiçmi kanal bulmuyor.
Alıntı

Telekom Srbija paketi
11411 H 27500 5/6
Alıntı

(08-01-2010, 15:01)emre demiş ki:  Telekom Srbija paketi
11411 H 27500 5/6

frekansı denedim sıkıntı yok yayın var (Telekom Srbija paketi RTS TV)..birde bak bakalım kanal listende o kanalların isimleri görünüyormu..
Alıntı

cemocem üstadım, kusura bakma ben biraz acemiyim, nerdeki kanal listesine bakacağım.
Emre üstadım Telekom Srbija paketinin bilgilerini 11411 H 27500 5/6 olarak vermişsin. Kusura bakma ben biraz acemiyim. Bu verdiğin bilgilerle ProgDVB de nasıl arama yapıp eklemeceğim, yardımcı olabilirsen çok sevineceğim, şimdiden teşekkür
Alıntı

kullandığın dvb'nin sağında yada solunda kanalları gösteren liste yokmu orada bak.ProgDVB de arama yapman için dvbnin üstünde kanal list yazan yere tıkla transporder tarayı aç sağda transporder listesini tıkla frekansı bul tarat..o kadar..
Alıntı

teşekkür ederim cemocem üstadım. Söylediğin gibi yapacağım, kanal tarattıktan sonra o pakep çıkmıyor. Ama tarif ettiğin gibi frekanstan taratınca umarım çıkar
Alıntı