What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tooway çift yönlü uydu internet
#1

Eutelsat firması yakın zamanda 3.2mbits/sn yükleme hızında 384kbits/sn gönderme hızında yeni çift yönlü uydu internet çözümünü ükemizde kullanıma sunacak. İlk etapta 3.2mbits/sn hızıyla başlayacak sonra 10mbits/sn ye hızına çıkılacak.

[Resim: nwVvq.jpg]

Sitemizi takip edenlerin hatırlayacağı gibi Skydsl ve Opensky gibi servisler tek yönlü çalışırdı. İstekleriniz telefon üzerinden gönderilir talebiniz uydu üzerinden karşılanırdı.

Bu yeni sistemle çift yönlü lnb vasıtasıyla uyduya veri paketleri gönderebileceksiniz. Bu sayede telefon hattına ihtiyaç duymadan uydu haberleşmesini sağlayabileceksiniz.

[Resim: JL2LM.gif]

Peki sistem ne kadar kullanılabilir. 3.2 megabits/sn (320 kilobyte/sn) hız eğer adsl'nin olmadığı bir bölgede iseniz kullanılabilir ve iyi bir hız. Fiyatlar şu an net değil ancak 30euro olacağı söyleniyor. Limit var mı? Paketler ne olacak ayrıntılar belli olmuş değil.

3G'nin de diğer bir alternatif olması bu sistemin işini zorlaştırmakta.
Alıntı
#2

Güzel bir sistem ama daha yeni, ileride alternatif olabilir...
bilgi için teşekkürler....
Alıntı
#3

bu sistem hakkında bilgisi olan varmı köyümde adsl yok bu sistem çok mu pahalı acaba.hızı düşük olsada olr 1mb/s yeter
Alıntı
#4

İnternete bağlanma seçenekleri artıkça mevcut iss lerin fiyatları rekabetle birlikte aşağı çekileceği günleri iple çekiyoruz. Umarım bir şirket gelirde "ben efsaneyim"der.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı
#5

telefon alt yapısının olmadığı bölgelerde kurulabiliyor. türkiye içi ekipman bedeli 1800$ + KDV

Aylık Tarifler ise
----------------------
128/512 Sınırsız 400 TL
256/1024 Sınırsız 500 TL
256/2048 Sınırsız 600 TL


Ayrıca kurdurmak istediğiniz voip sistemi hem ofis(Bu evde olabilir) hemde şantiye(yada iş yeri yada mesken) arasında bedava görüşebilir. ofis santraline takılacak cihaz ilede telefon faturanız yarı yarıya düşüyor. Bu şekilde sistemi konuşma yoğunlunuza göre de amorti etmiş oluyosunuz. amorti ettik den sonrada zaten faturadan kar edileceği için aylık ödemede pek göze dokunmuyor !!! Big Grin
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi