What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trt Hd ve Atv Hd Bulamama

Arkadaşlar Avermedia A706 Tv kartım mevcut. Sitesinde yazana göre DVB-S Pro II olarak gözüküyor. Trt Hd ve Atv Hd'yi ProgDvb'de yakalaybiliyorum ama görüntü gelmiyor. DvbDream yakalamıyor bile. Arkadaşlar bir yardım ederseniz çok güzel olacak.
Alıntı

ProgDVB, kurulum aşamasında kanal taratmasında seçtiniz uyduya ait kanal listesini kendi sunucusundan indirip size o uyduyu tekrardan taratıp güncellemenizi isteyecektir. uydu kanal taratması yaptırdıktan sonra tekrardan kendi sunucusuna yüklemek için sizden onay isteyecektir. Dolayısı ile sizde DVB-S kartla DVB-S2 modüleli kanallarını bulduğunuzu zannedersiniz. Çoğu kişi bu hataya düşüyor. Bu konuda yalnız değilsiniz. Smile

Elinizdeki kart DVB-S karttır, DVB-S2 modüleli sinyalleri alabilmenize imkan yoktur. Herhalde sizi AVerTV Satellite PCI (DVB-S Pro II) ibareli yer yanılttı sanırım.
[Resim: 2s797uo.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bende de trt hd ler görüntü gelmiyor atv a haber hd görüntü geliyor.
Alıntı

ss2 kartım var a haber hd ahd aspor hd beyaz tv gibi kanalları izliyorum ama trt hd gelmiyor nasıl bir yol izleyebilirim
Alıntı

(10-12-2014, 14:01)iclver demiş ki:  ss2 kartım var a haber hd ahd aspor hd beyaz tv gibi kanalları izliyorum ama trt hd gelmiyor nasıl bir yol izleyebilirim

dvbdream programı ile mi?
Alıntı

evet aynen dvbdream programı ile atv nin hd kanalları beyaz tv izliyorum yani listesinde olan hdleri açıyor
Alıntı