What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türkçe dile geçemiyorum

Arkadaşlar sitenin download sayfasından progdvb 6.31'i indirip kurdum. Sorun şu ki TNT cartonnetwork gibi kanallar çift dilli. standart olarka ingilizce türkçeyi seçmek istediğimde pro versiyonuna geçin diyor. Ayrıca ayarlardan disqayarlarına tıkladığımda açmıyor.

Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz.
Alıntı

UYARI ÇIKINCA OK. DE DVB Yİ KAPA TEKRAR AÇ.
Alıntı

Fayda etmiyor. Denedim. Maalesef olmadı.
Alıntı

kullandığın sürüm pro sürüm olmadığı için o özellikleri çalışmaz... bulabilirsen pro sürüm bul onu yükle sorun hallolur...
Alıntı

İstersen dvbdream kullan onda herhangi bir sorun olmuyor.Hem bana göre progDVB den daha kullanışlı.
Alıntı

progdvb nin kısıtlı sürümünü kullandığın için bazı özellikleri engellenmiş durumda pro kullanman lazım yada başka dvb denemelisin..
Alıntı

(12-02-2010, 4:08)Çok Asi demiş ki:  Arkadaşlar sitenin download sayfasından progdvb 6.31'i indirip kurdum. Sorun şu ki TNT cartonnetwork gibi kanallar çift dilli. standart olarka ingilizce türkçeyi seçmek istediğimde pro versiyonuna geçin diyor. Ayrıca ayarlardan disqayarlarına tıkladığımda açmıyor.

Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz.

Kanal listesinde kanalın üzerine gel sağ tıkla kanal özellikleri de. Açılan küçük pencerede sağ üstte english olan kısmı turkish olarak değiştir ve ok de. Artık türkçe seyredebilirsin.
Alıntı

Alıntı: Kanal listesinde kanalın üzerine gel sağ tıkla kanal özellikleri de. Açılan küçük pencerede sağ üstte english olan kısmı turkish olarak değiştir ve ok de. Artık türkçe seyredebilirsin.

Arkadaş nerden türkçe yapacağını biliyor ama hata alıyorum diyor dikkatli okursanız eğer.
Alıntı

oxcy 1 numarasın.....
Alıntı