What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türkçe Seslendirme problemi ?

Arkadaşlar merhaba. Progdvb yeni sürümlerinde 2 dil seçeneği olan kanallarda türkçe ses seçeneğini seçemiyorum. " This function supported onliy in Pro version of ProgDVB" bunu bir çözümü varmıdır ? yazılmayacak birşeyse özelden yardımcı olursanız sevinirim..
Alıntı

ücretli olduğu için yapamıyorsun.
Alıntı

Progdvb'yi boşversen en iyisi dvbdream. Dediğimi kullan. çok memnun kalırsın. pıp özelliği, 2 dil seçeneği vs.................. Progdvb de kullanamazsın mesela niye çünki ücetlidir.
Alıntı

geçici olarak pro (deneme) sürümleriden herhangi birini yükleyin eski kanal listenizi kullanın söz konusu kanalların dilini tr yaptıktan sonra tekrar son sürüm progdvb yi kurun kanal listeniz yine eski si olsun bu şekilde sorunsuz kullanıyorum bilginize...
Alıntı

pro versiyonunu sitede görmedim ? link verebilirmsin acaba
Alıntı

Hiç uğraşma kardeşim DvbDream kullan daha iyi...
Alıntı

Türkçe seyretmek için ProgDVB4.85.3FullInstall.rar i kullanıyorum şuan. fakat bundada kanal geçişleri ve görüntü pek iyi değil.
Alıntı

(11-12-2009, 19:34)esclamazione demiş ki:  Türkçe seyretmek için ProgDVB4.85.3FullInstall.rar i kullanıyorum şuan. fakat bundada kanal geçişleri ve görüntü pek iyi değil.

hocam niye eski sürüm kullanıyosun ki son sürümünü kullan kendi sitesinde bütün versiyonlarını bulabilirsin

bu arada full sürüm olması önemli değil professional sürüm olması gerek dil seçeneğinin aktif olması için

linkteki herhangi bi professional sürümü indir kur tamamdır...

http://www.progdvb.com/download_progdvb.html
Alıntı