What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Turkcell 3G Mobil İnternet Fiyatları
#1

Turkcell'in bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında 3G servisleri hakkında geniş açıklamalar yapıldı.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, 3G için 15 gün önce ön kayıt almaya başladıklarını, bu sabah itibariyle 1 milyon müşteriye ulaştıklarını bildirdi.

[Resim: frZ3n.jpg]

Develioğlu, Turkcell'in 3G döneminde sunacağı hizmetlere ilişkin olarak Turkcell'in Tepebaşı'ndaki binasında düzenlenen basın toplantısındaki konuşmasında, en hızlı mobil internetin en uygun fiyata Turkcell 3G'de olduğunu savunarak, 21 Nisan'da data fiyatlarında yaptıkları indirime, 3G döneminde yarı yarıya daha indirim eklediklerini söyledi.

Turkcell'in, 4GB internet paketini aylık 39 liraya alan müşterilerine Turkcell 3G modem VINN'ı hediye ettiğini, 4GB paket alan Turkcelliler'in ilk 3 ay sadece 19 lira ödeyeceğini anlatan Develioğlu, Turkcell'in ayrıca 21 mbps hızla dünyanın en hızlı 3G modemi olan VINN'ı da ayrı bir seçenek olarak müşterilerine sunacağını, Turkcell'in 3G multimodem VINN ile de sabit ücret ödemeden evde, iş yerinde, 3G kapsaması olan her yerde mobil internete birden fazla kişinin aynı anda bağlantı sağlayacağını kaydetti.

[Resim: cp465.jpg]

Turkcell'in 3G ile sunduğu yeni servisleri de tanıtan Develioğlu, Turkcell'in Gözz, simkartlı netbook ve notebooklar gibi cihaz tekliflerini, Mobil TV, Konuşan Poster, VideoBul, VideomFacebookta gibi servisleri hakkında bilgi verdi. Develioğlu, Turkcell'in 3G dünyasında 30 yeni ürün ve servis ile müşterilerine yaşamlarını zenginleştirecek, iş ve özel hayatlarını kolaylaştıracak pek çok avantaj sunacağını dile getirdi.
#2

pahalı umarım fiyatlar düşer telekoma rakip olurda biz 3g ye geçeriz...
#3

ölü soyucular ne olacak...
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi