What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türksata Bakan Uydum Var Şifreli Kanallar Var Nasıl izlicem?

HuhArkadaşlar yeni bir ss2 kart kullanıcısıyım tek uydum var oda türksata bakıyor.Sorum şu ki listemde discovery channel animal planet national geogra. gibi kanalları izleyemiyorum..Ve en büyük sıkıntım şampiyonlar ligi maçları başladığında star kayboluyo ne yapıcam..Lütfen forumu inceleyin...Bakın arayın gibi cevaplar vermeyin.Bu tv kartı olayına girdim gireli yok hadu yok ccam yok vplug biss key gibi şeyleri okuya okuya bi hal oldum sonuç olarak burdayım..net tavsiyelerinizi bekliyorum..

(30-04-2011, 1:51)alpi demiş ki:  HuhArkadaşlar yeni bir ss2 kart kullanıcısıyım tek uydum var oda türksata bakıyor.Sorum şu ki listemde discovery channel animal planet national geogra. gibi kanalları izleyemiyorum..Ve en büyük sıkıntım şampiyonlar ligi maçları başladığında star kayboluyo ne yapıcam..Lütfen forumu inceleyin...Bakın arayın gibi cevaplar vermeyin.Bu tv kartı olayına girdim gireli yok hadu yok ccam yok vplug biss key gibi şeyleri okuya okuya bi hal oldum sonuç olarak burdayım..net tavsiyelerinizi bekliyorum..

Vplug 2.4.6 klasörünü "C:\dvbdream\Plugins\pip00" içine atınız ve "C:\dvbdream\Plugins" içinde bulunan "copy_all" dosyasına çift tıklayınız. Eğer Vplug hatası alırsanız Vplug DLL fix klasörünün içindeki *.dll dosyalarını "C:\dvbdream" ana dizinine kopyalayınız. Güncellemek yapmak içinse sitenin ana sayfasında bulunan SoftCamKey dosyasını idirip içindeki "v_keys" ile "v_sids" dosyalarını daha ilk adımda kopyalamış olduğunuz "C:\dvbdream\Plugins\pip00\vPlug2.4.6" dizine kopyalayınız ve yine "C:\dvbdream\Plugins" dizini içindeki "copy_all" dosyasına çift tıklayınız, hepsi bu kadar.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Türksata bakan uydusu varmış ve şifreli kanalları nasıl izleceyecekmiş. Herkeste turksat çanağı mevcut. Smile
Ayrıca o istediğin discovery channel animal planet national geographic gibi kanalları Türksatta izleyemezsin, Hellas uydusunda izleyebilirsin.....
Star tv Biss keylerini paylaşmıyor onuda türksattan izleyemezsin, karasaldan izleyebilirsin + digitürk 7E uydusundanda izlenebilir....

Dvbviever kullanıyordum yeni geçtim dvbdreame yükledim hazır kanal listesi de varmış içinde iyi hoş derken bi baktım hiçbir kanal açılmıyor hepsi siyah ekran da kalıyor codecleri biraz değiştirip denedim yine beceremedim..Birde arkadaş türksat uydusundan izleyemezsin o kanalları demiş..Peki o zaman türksat uydusundan taratınca niye çıkıyor bu kanallar..?

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Kanalları bulmak demek izlemek anlamına gelmez frekansın var olduğunu görürsünüz sadece , bu uydudaki kanallar ds hariç anca paylaşımla izlenebilir.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

ya şu şifre olayını bır turlu yapamadım hala metın kardes cok yardımcı oldun bana ama bu SoftCamKey dosyasını nerden ındırcem adres neresı

Kırmızı yazan yerlere tıklayınca ilgili bağlantılar açılıyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

ılk olarak normal dvb dreamı calıstırıyorum
[Resim: 83821669.th.jpg]

sonra eklentılerden vplug e ordanda shov monıtor dıyorum
[Resim: 79132573.th.jpg]

sonra gordugunuz gıbı quıck contact dcv yapıyorum
[Resim: 82955558.th.jpg]

burada sıfreyı yazıyorum ama acılmıyor
[Resim: 37902969.th.jpg]
[Resim: 46296707.th.jpg]

girdiğin key biss keyine benziyor resimden seçemedim ama hangi kanalın o...

snapbanar dostum;
öncelikle biss gireceğin kanalı seç dvbdream de...
Konu Kilitli