What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TV Kartı PCIx1

Arkadaşlar Digital Tv Kartı almak istiyorum. Fakat anakartda PCI girişi yok. PCIx1 var. PCI x1 i PCI yapacak bir adaptör varmıdır? Yada ne yapmamı önerirsiniz?
Alıntı

PCIE x1 destekli bir kart alacaksın...
Alıntı

Bildiğin kaliteli HD kalitesin görüntüsü olan ve kayıt yapan bir kart var mı?
Alıntı

Usb girişli bir kart da kullanabilirsiniz.
Alıntı

Tv kart almak isteyebiliirsin ancak hangi yayınları izlemek istiyorsun DVB-S mi S2 mi T mi yoksa C mi yahut ta analog yayın mı ? Onu belirtmen lazım

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Hangi yayınları derken işte türk kanalları işte Smile DVB-S, S2, T, C ne oluyor? Onları bilmiyorum.
Alıntı

(18-02-2012, 11:21)Akman demiş ki:  Hangi yayınları derken işte türk kanalları işte Smile DVB-S, S2, T, C ne oluyor? Onları bilmiyorum.

Hem DVB-S hemde DVB-S2 kanallar mevcut. Ama DVB-S2 FullHD kanal sayısı az ATV HD, ATVHABER HD, TRTHD felan var birde Kanal D HD s. felan var ama onlar dsmartta

Alıntı

HD kanalları normal HD LNB ile tv kartıyla izlenmiyor mu? Dsmart olması mı gerek HD kanalları izlemek için?
Alıntı

ATV HD, ATVHABER HD, TRTHD kanalları şifresiz olarak var. Bunlar DVB-S2 frekansında yayın yapıyorlar o yüzden DVB-S2 özellikli bir tv kartında ihtiyacın var. LNB konusuna gelirsek HD LNB falan felan yalan onlar ben normal LNB yle izliyorum bu kanalları.

Ama yok sen daha fazla HD kanal istersen onun için ya digiturk yada dsmart almalısın.

Alıntı