What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uçaklarımızı, tanklarımızı İsrail yenilemesin
#1

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, Türkiye'nin uçak ve tanklarının modernizasyonunu İsrail'e yaptırmaması gerektiğini söyledi.
[Resim: sW83n.jpg]

Türker, Türk uçağını ise Rusya'nın yeni nesil füzeyle düşürdüğünü öne sürdü.

TV 8'de konuşan DSP Genel Başkanı Masum Türker, gündeme yönelik açıklamalarda bulundu. Uçağı Rusya'nın yeni nesil füze ile vurduğunu öne süren Türker, "Bakın kurşun izi bulamazsınız. Ve bu işte İsrail'in de parmağı var. Bu uçaklar İsrail'de yenilenirken bunların programları içine İsrail'in kendi güvenliği için koyduğu özel bir virüs vardır. Yeni nesil füze ile söylemek istediğim, sizin elektronik sistemi kilitliyorlar. Ve kendi kendine düşüyorsun. Patlama olmadan. Bizim uçakların içinde bir tehlike var. Bizim uçaklarımızı, tanklarımızı İsrail yeniliyor. Bu yenileme anında İsrail bölgede içine özel bir virüs koyuyor. Ve biz yarın öbür gün çatıştığımızda rahatlıkla düşürürler." dedi.

Bu bilgiler ışığında bakıldığında, milli yazılımlar üzerinde çalışan Aselsan mühendislerinin art arda ölümleri daha bir manidar oluyor...
#2

Böyle giderse kıçımıza bile el korlar. Big Grin
Geçen markete gittim, bir tek Türk malı yok, yüzde doksanı İsrail malı. Bir de kalkıp utanmadan İslami usul TS damgası üretmişler ondan bahsediyorlar.
ne desen boş ..........
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj Kaan Sparrow
07-09-2011, 23:06Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi