What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Usb Digital Tv Kartı Tavsiye

Arkadaşlar merhaba;
Usb Digital Tv Kartı istemekteyiz. Ekstradan Hd yayınları alabilecek, Radyo kanallarını ve diğer yayınları alabilecek bir kart istemekteyiz. Hangilerini önerirsiniz ?
Şimdiden teşekkürler.
Alıntı

(23-04-2015, 19:16)sametcafer61 demiş ki:  Arkadaşlar merhaba;
Usb Digital Tv Kartı istemekteyiz. Ekstradan Hd yayınları alabilecek, Radyo kanallarını ve diğer yayınları alabilecek bir kart istemekteyiz. Hangilerini önerirsiniz ?
Şimdiden teşekkürler.

Tv kartını ilk defa kullanacaksanız, ilk başlangıcı bu uydu tv kartı ile yapabilirsiniz ;
EVEREST DVB-S2 HD STREAM USB TV BOX

Bu kart aynı zamanda, DVB-S / DVB-S2 transponder 'lerinden aktarılan yayınları alabilir özellikte olup, HD / SD yayınları alabilir.
Alıntı

İlk kez değil bilgisayarda kullancaz skystar2'nin bir modeli takılı ama çalışmıyor.
Bilgisayarda kullanıcaz skystar,avermedia tarzı bişiy düşünüyoruz.
Alıntı

(23-04-2015, 19:51)sametcafer61 demiş ki:  İlk kez değil bilgisayarda kullancaz skystar2'nin bir modeli takılı ama çalışmıyor.
Bilgisayarda kullanıcaz skystar,avermedia tarzı bişiy düşünüyoruz.

Çalışmayan Skystar markanın tam model numarasını ve kısaca belirti veren arızasını yazabilir misiniz ? Belki çalıştırmak için bir şeyler yapılabilir.

Birde;

"İstemekteyiz, kullanacağız, düşünüyoruz" diye betimlediğinize göre, tv kartının edinimini kendi adınıza yapmayacağınızı yada kollektif bir istek gibi anlıyorum. Yani tv kartını sürekli kullanacak kişinin, tv kartında aradığı özellikleri belirtmesinde yarar var.
Alıntı

Windows 8.1 kullanıyoruz. Progdvb'yi çalıştıramıyoruz. Aygıtı bulamıyor. Aygıt takılı ve anten kablosu takılı durumda.
Marka / Model: Şuan ulaşamıyorum.

Özellik olarak
4A uydusunu izleyecebileceğimiz
Hd kanalları ve radyo kanallarını alabileceğimiz
Üzerinde uydu anten girişi olan bir kart düşünüyoruz.
Evet amcam kendi bilgisayarında kullanmak istiyor.
Alıntı

(23-04-2015, 20:13)sametcafer61 demiş ki:  Windows 8.1 kullanıyoruz. Progdvb'yi çalıştıramıyoruz. Aygıtı bulamıyor. Aygıt takılı ve anten kablosu takılı durumda.
Marka / Model: Şuan ulaşamıyorum.

Özellik olarak
4A uydusunu izleyecebileceğimiz
Hd kanalları ve radyo kanallarını alabileceğimiz
Üzerinde uydu anten girişi olan bir kart düşünüyoruz.
Evet amcam kendi bilgisayarında kullanmak istiyor.

Tv kartının bari harici mi - dahili mi çalıştığını yazsaydınız ?

Yani tv kartı harici ise, Skystar 2 USB olur.

Dahili ise, Skystar 2 PCI olur.

ProgDVB 'yi PC'ye kurduktan sonra konfigüre etmek biraz uğraştırıcıdır.

DVBViewer, DVB Dream gibi DVB Player'lardan birini PC'ye kurduktan sonra, TV kartının çalışıp çalışmadığını tekrar kontrol ediniz.

Birde anten kablosuna bağlanan F konnektörü de kontrol ediniz. Ortadaki bakır tel, dıştaki ince sarımlı tellere temas etmemelidir.

Şimdiki zamana göre almayı düşündüğünüz, Skystar markası ve avermedia markalarında driver destekleri sıkıntılıdır.

İlk mesajımda oldukça ekonomik bir kart tavsiye etmiştim.

Şimdi ise, oldukça iddialı bir harici tv kartı tavsiye ediyorum ;
http://www.buydvb.net/tbs5980-usb-dvb-s2...-p-25.html

TBS markasının driver desteği süreklidir.

Birinci ve ikinci tavsiye tavsiye ettiğim kartlarının her ikisi de, aradığınız kriterleri aynı ölçüde karşılar.

Aygıt yöneticine giriniz, resimde kırmızı ile işaretlediğim yerde, TV kartı görünüyor mu, görünmüyor mu bakınız.

[Resim: d5WBQQ.png]
Alıntı

serkan abi bu kartı türkiyede bulamam mı
Alıntı

(24-04-2015, 20:30)akmer demiş ki:  serkan abi bu kartı türkiyede bulamam mı

Hangisini ? Bir önceki mesajımda önerdiğimi mi ? O kartı Türkiye'den sıfırını bulamazsınız.

İkinci el olarak ise, Türkiye'de satan var mı, araştırmak lazım.

TBS 5980 'in en uygun fiyatı, verdiğim web satış yeridir.
Alıntı

anladım abi teşekkür ederim
Alıntı

Ustam laptopla uyumlu bir digital tv kartı var mı ve şuan açılan power Vu şifrelmesi için hangi digital tv kartı öneririsiniz.
Alıntı