What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

uydu bulucu olarak hangi cihazı önerirsiniz?

satfinder2 ler ideal diyorlar. fikri olan yazsın lütfen. ayrıca ben kullanabilirmiyim?

bir de bu sat finder olarak class digital markası olan. küçük bi cihaz aldım ama bir türlü kullanımını anlayamadım. dijital göstergesi var ve odaklamada kullanılıyor. bilgisi olan var ise paylaşsın lütfen.
Alıntı

Sadece kendi antenini ayarlıyacaksan boşa para verme , bizim komşu aldı 250tl ye küçük bir kutu şeklinde üzerinde bataryası var, lcd ekran ve ses ile bilgilendiriyor çanağı ayarladıkça modeli DSM1000 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam.Diğer voltmetre gibi olanlara hiç bakma bi işe yaramaz.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

bende biraz merak varda..elektronik aletleri seviyorum..profesyonel olmayacak..uğraşıp,hem zaman geçirme hemde hobi gibi oluyor anlayacağın..
Alıntı

Öylese ya 37 ekran tv yi alıp çatıya çıkıcaksın yada benim gibi laptopu alıp usb tv kartını takıp çıkıcan, en ucuz ve garantili yol bu.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

SatBeeper üstüne tanımam hem çok ucuz hemde süper kullanışlı 15 dk kesin çözüm.
Alıntı

Satfinder iki gerçkten ideal ama pahalı kullanmadım bilmiyorum performansını ama

Yukarıda arkadaşın yazdığı SatBeeper de iyi duruyor...
Alıntı

Konuyu hortlatalım biraz. SATHERO SH-100HD ürünü işinizi fazlasıyla görür.
[Resim: hDiu1g7.jpg?1]

Öyle fazla para vermeye gerek yok; 2017'de Aliexpres'ten 102₺ almıştım. An itibari ile şu anki fiyatı kargo dahil 154,80₺ Gümrüğe takılmadan geçerse ne mutlu size. TR fiyatı ise 235/300₺ arası satılmaktadır. Sonradan çıkan SH-120HD modelinde DISEqC 1.0 .1.1 özelliği de bulunmaktadır ve SH-100HD modeli ile aynı fiyatlara satılmaktadır.

2003 yılında 550€ aldığım PROMAX Prodig +1 bozulunca Bu ürünü aldım.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı