What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

win 7 64 bit'te DVB kullanmak

Mesleğim gereği win 7 64 bit kullanmaktayım.
Avermedia A706R tv kartı ile uyumlu 64 bit'e kurulabilcek bir program tavsiye etmenizi rica ediyorum.
Maalesef tüm çabalarıma rağmen ben DVB sorununu çözemedim.

Avermedia'nın kendi programı oluyor ama program hem şifreli hem şifresizleri taradığından boşuna zaman kaybı yaratıyor.

Yardım edebilceklere şimdiden teşekkürler.
Alıntı

64 Bit kullanıyorsunuz diye 32 bit programları kullanamama gibi bir durumunuz söz konusu değil. Genelde DVBViewer ve DVB Dream kullanılmakta. Benim önerim DVB Dream olur. En sorunsuzu şu an için o. Forumda Full sürümü ve güncel taratılmış kanal listesini bulabilirsiniz.
Alıntı

İlginiz için teşekkürler. DVB Viewer ve DVB Dream güzel bir programlar, defalarca kurmaya çalıştım ama maalesef başarılı olamadım.
Alıntı

Neden başarılı olamadınız? Gayet stabil çalışan programlardır.
Alıntı

Doğrusu, bu konularda çok deneyimsizim. Galiba profesyonel destek almam lazım. Kendi imkanlarım olumlu sonuç vermedi. Aslında trial versiyonları çalıştırabilsem, daha sonra beğendiğim bir programın tam sürümünü satın alıcam. Ama çalıştıramadığım bir programı direkt satın almak mantıklı gelmiyor.
Alıntı

win7ye geçtiğimde progdvb powerinstall'in 7.7 serilerinde sorun yaşamıştım. çareyi eski sürümlerden 7.6 ile buldum. gayet kolay. başta yüklemede sorun var gibi gösterse de, uyumluluk sorunu çözüm seçeneği ile hallediyorsunuz. olmazsa, xp mod olusturarak çözüm bulunabilir.
Alıntı

win 7'ı xp modunda kullanıyorum. İnternetten aradım '' progdvb powerinstall 7.6'' yı ama indirmeye çalıştıklarım virüslü çıktı. Cevabınız için teşekkürler. Daha önce bulduğum katılımsız dvbdream 1.4i sürümünü çalıştırdım ama maalesef kanal taramada hiç bir kanal bulmuyor. Kanallar için sinyal yok diyor.
Çok tuhaf.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi