What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Win7 de vplug 2.4.2 çalışmıyor

Ben win7 64 bit yapı 7600 (22 ekimde piyasaya sürülecek olan sürüm) 2 gündür kullanıyorum.Öncelikle görsel olarak ve kullanım yönünden XP ile kıyaslanamaz bile,sorunuma sıra gelince DVB Dream 1.4 i kullanıyorum 1.4 i sürümüne ait kayıt problemleri ile ilgili yamasını kurdum kanallar gayet iyi ama nedense görüntü biraz puslu pikseller bariz bi şekilde belli oluyor.XP de cam gibi gösteren kodekler olmasına rahmen sanırım DX 11 destekli kodekler çıkana kadar görüntü sorunu devam edecek heralde.Vplug 2.4.2 şifreleri çözmüyor ve hata veriyor.XP de olduğu gibi sidsa güncellemesini yaptım ve 2 tane libeay32.dll libssl32.dll yi sistem 32 klasörüne kopyalamama rahmen win7 de hata veriyor.Bu sorunu sanırım ilk ben dile getiriyorum,yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar.
Alıntı

dvbdream ve vplug ikilisinden kaynaklı olabilir 1.5 beta7 onu kullan. görüntüye gelince codec kaynaklı. elecard codeği kullanmanı tavsiye derim.
Alıntı

Win 7 de V plug u çalıştırmasını başardım, DVBDREAM 1.5 beta7 yi kurdum.Vplug 2.4.2 yi çalıştırınca aynı hatayı gene aldım ve sonra Vplug için verilmiş olan libeay32.dll libssl32.dll dosyalarını bu sefer sistem 32 klasörüne değilde DVBDREAM ın kurulu olduğu ana dizine kopyaladım.Sorun çözüldü. Win7 de görüntü puslu ve pikselleşme çözümünüde bu DVBDREAM 1.5beta7 deki render seçeneğinden halletim.Kodek olarak HDPack2.2 ile CLVD190708 kodeklerini kurdum,otograf menüsündende ayarları şu şekilde yapınca pikselleşme sorunu ortadan kalktı. otograf sekmesinden Video Codek: Arc soft - Audio Codek:Ac3 filter(burası sizin keyfinize kalmış) Video Renderer: Enhanced Video renderer(işte bu ayar sayesinde pikselleşme gideriliyor) H.264 Codek: Elecard AVC kodek lede HD yayınlar seyrediliyor.9-E eurobird uydusundaki şifresiz HD kanallarda denedim. Yalnız Enhanced Video renderer şeçeneği şeçiliyken,DVBDREAM da görüntüyü minik ekran veya tam ekran değişimi sırasında bi bocalama olup hemen düzeliyor.Birde monitör ekranına video görüntüsünün tam oturmasına yarayan kırpa ayarlarıda çalışmıyor,bukadarıda şamda kayısı diyorum herkeze iyi çalışmalar.
Alıntı

Hadi geçmiş olsun kardeş....
Alıntı

Eyvallah kardeş, Sonucu ilk burada paylaşıyorum sebebiyse ss2.com dan gayet iyi istifade ediyorum.Birde forumuda hayata geçirmişler hepten süper.
Alıntı

arkadaşlar bende de aynı sorun vardı vlpug çalışmıyordu libssl32.dll libeay32.dll ikisini eskiden sytem 32 kopyalıyorduk şimdi sistem win 7 olunca progdvb nin ana dizinine atın ozaman sorun kalkıyor. iyi kullanmalar
Alıntı

arkadaslar ben bu tv kartı olayında biraz yeniyim pek bilgim yok. size soyle bi sorum olacak cvblarınız için şimdiden tes. ederim..
ben win 7 kullanıyorum pc imde prog dvb kurulu daha once xp kullanırkende prog dvb vardı xp kullandıgım zamanlarda v plug ile ntv spor falan hariç hiç şifreli kanl izleyemedim win 7 ye gectim artık ntv sporda izleyemez oldum bana win 7de vplug nasıl kurulacak ve şifreleri nasıl cozecegimi anlatırsanız cok sevinirim..
Alıntı

(04-03-2010, 1:51)samedeaht demiş ki:  arkadaslar ben bu tv kartı olayında biraz yeniyim pek bilgim yok. size soyle bi sorum olacak cvblarınız için şimdiden tes. ederim..
ben win 7 kullanıyorum pc imde prog dvb kurulu daha once xp kullanırkende prog dvb vardı xp kullandıgım zamanlarda v plug ile ntv spor falan hariç hiç şifreli kanl izleyemedim win 7 ye gectim artık ntv sporda izleyemez oldum bana win 7de vplug nasıl kurulacak ve şifreleri nasıl cozecegimi anlatırsanız cok sevinirim..

Ben win 7 64 bit kullanıyorum sorun yok vplug için kullanılan system32 içine attığımız dll dosyalarını progdvb nin direk içine at olay tm hiç bir zaman unutma her zaman güncel key bulman lazım
Alıntı

selam ahmetaslankal bendede win 7 64 bit varve progdvb pro 6.32.7 x64 lisanslı sürüm var ama onda bir tülü flayccam plugini göstermedim . sen yapabildinmi acaba yada vplug u dediğin gibi 2 dosyasını ana dizine atıp plugins tede v plug ve flayccam olsa çalışırmı teşekkürler
Alıntı

bende win 7 de dediklerini yaptım ama prog dvb pro x64 de v plug çalışmadı sen nasıl yaptın acaba teşekkürler
Alıntı