What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 10 indir Teknik Önizleme

Windows 10 Technical Preview Download. Windows 10 Technical Preview indir. Teknik Önizleme San Francisco’da düzenlenen etkinlikte tanıtılan Windows 10'un beklenen Teknik Önizleme sürümü, indirmeye hazır. Windows 8 kullanıcılar için büyük ihtimal ücretsiz yükseltme seçeneği sunulacak. Tamamlanmış versiyon ise 2015 ortalarında lanse edilecek.

[Resim: qTsBdju.jpg]

Windows 10 işletim sisteminin en önemli yeniliği, başlat menüsünün geri dönüyor olması. Yeni görünümüne ek olarak Windows 8.x’teki modern arayüzde yer alan canlı karo kutuları da destekliyor.

[Resim: t2VYySN.jpg]

Windows 10’un en dikkat çekici bir diğer özelliği ise çoklu masaüstü yeteneği.

Microsoft, Windows 10'un final sürümüne ulaşana kadar onda değişiklikler yapıp, başka yenilikler de ekleyebilir.

Windows 10 Teknik Önizleme (Technical Preview) Ürün anahtarı:
NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

İNDİR: Windows 10 Technical Preview İngilizce 64-bit (4.10 GB)

İNDİR: Windows 10 Technical Preview İngilizce 32-bit (3.16 GB)
Alıntı

Selam
Acaba siz kurup denediniz mi? Ss2 tv kartı sorunsuz çalışıyor mu?
Alıntı

denemedim fakat nisan 2015 e kadar süresi var bu sürümün sonra para verip key alsan dahi yeniden indirip kurulması gerek.
Alıntı

Ben akşam wmware workstation'a kurdum, malum tv kartını sanalda deneme şansımız yok ama genel olarak gayet başarılı buldum. En hoşuma giden değişiklik, win 8.1'e yeni geçmiş biri olarak beni rahatsız eden, tema renginin tüm pencereyi kaplıyor olması idi, win 10 da sadece menü çubuğu renkli, sağ sol ve alt taraf çok temiz, ilk dikkatimi çeken bu oldu. IObit'in free win8start tool'unu kullanıyorum ama yenisi çok daha güzel olmuş, çoklu masaüstü, açık pencerelerin androiddeki gibi sıralanması da fena değil, iconlar değişmiş... daha fazla bilgi isteyenler Osmanlı mecmuasının 1200.cü cüzüne bakabilirler.
Alıntı