What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 7'de SS2 kitlenmesi

merhaba arkadaşlar,

ilk kez başıma böyle bir şey geliyor. daha öncede bir çok kez format attım ama böyle bir hata vermemişti.
aygıt yöneticisinde sorunsuz olarak "ağ bağdaştırıcısı" olarak görünüyor. en son güncelleme yüklü. önce kururken eski cd'sinden yüklemiştim sürücüsünü o zaman "ses oyun kısmında BDA olarak görüyordu. sinyal var görüntü gelmiyor ses kopuk kopuk geliyor ve alttaki bilgi çubuğunda kanallara göre 0,8 Mb olarak görünüyor.. yapmadığım bir şey kalmadı tekrar çıkarttım taktım sürücüleri keza öyle kaldır yükle ama olmadı şimdi dvb viewer donanım ayarlarında görünmüyor ve aygıt başlatılamıyor." not started device" prog dvbde denedim sonuç yine aynı!

Lütfen yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.
Alıntı

Taktığınız slottan farklı bir slota takıp deneyin birde.Driveri kaldırın daha sonra ağ bağdaştırıcılarından tv kartını kaldırın.Dvb oynatıcısınıda silip yeniden yükleyin.
Alıntı

ses katını hemen yanına taktıysanız eğer ss2 kartını hemen orayı boşaltıp arada bir boş yuva bırakıp öyle deneyin.
Alıntı

arkadasım yada prog dvb nın 6.49.5 i indir. daha sonra kur. settings / tv source/ ordan skystar 2 yi aktif et. bakalım aynı hatayı verıyomu.
Alıntı

arkadaşım dıravırı yanlış kurmuşsun . sil 4.6 hafifletilmiş sürcüyü kur skystar sitesinden temin edebilirsin kurarken aygıt yöneticisinden kur sürücü göster ama wdm olanı kur düzelcek. http://skystar-2.com/drivers.htm site linki
Alıntı