What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 7 için Internet Explorer 10

Tarayıcı rekabetinde Microsoft geride kalmak istemiyor ve son yıllarda özellikle 9 serisinden itibaren kendi çıtasını yukarılara taşımış durumda. Sadece Windows 8 için olacağı söylenen Internet Explorer 10 Windows 7 içinde kullanıma sunuldu.
[Resim: tt0L6kC.jpg]
Geliştirilmiş JavaScript performansı ile daha hızlı olduğu iddia edilen tarayıcı. Geliştirilen web standartları, yazım kontrolü ve otomatik düzeltme gibi özellikler ile geliyor. Enerji tüketimimin de azaltıldığı Internet Explorer 10, dizüstü bilgisayarlarda pil ömrünü uzattığı söyleniyor.

Javascript performansı Chrome'dan başarılı gözüküyor.
[Resim: fQgL4ZD.jpg]

Internet Explorer 10 for Win7 TR | EN | DE | other languages

Not: Win 7 SP1 yüklü ve Windows Update açık olması gerekiyor. Service Pack 1 buradan yükleyebilirsiniz. Sisteminize uygun olanı seçin, windows6.1-KB976932-X64.exe (903.2 MB) veya windows6.1-KB976932-X86.exe (537.8 MB)
Alıntı

Bana göre, reklam engelleme eklentileri olmadığı sürece sadece kurmaktan öteye gidemez. Herhangi bir siteye girdiğinizde sağdan soldan fışkıran reklam bannerleri, pop-up'lar çok can sıkıcı bir hal alıyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(27-02-2013, 16:47)Metin demiş ki:  Bana göre, reklam engelleme eklentileri olmadığı sürece sadece kurmaktan öteye gidemez. Herhangi bir siteye girdiğinizde sağdan soldan fışkıran reklam bannerleri, pop-up'lar çok can sıkıcı bir hal alıyor.

girdiğiniz siteye göre değişir, sağdan soldan banner fışkıran siteler az çok belli.
Alıntı

Girdiğim siteler maçları veriyor. Reklam engelleme eklentileri, bu gibi yerlerde çok işe yarıyor.

Alıntı

(28-02-2013, 1:02)Metin demiş ki:  Girdiğim siteler maçları veriyor. Reklam engelleme eklentileri, bu gibi yerlerde çok işe yarıyor.
adblock plus eklentisimi çok güzel ben çok seviyorum o eklentiyi

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(28-02-2013, 1:52)gogle demiş ki:  
(28-02-2013, 1:02)Metin demiş ki:  Girdiğim siteler maçları veriyor. Reklam engelleme eklentileri, bu gibi yerlerde çok işe yarıyor.
adblock plus eklentisimi çok güzel ben çok seviyorum o eklentiyi
Evet aynen öyle, Ok

Alıntı

hala varmı bilmiyorumda bazı gov uzantılı kamusal siteler iexplore'de düzgün çalışıyor, misal bi sorgulama yapıyorsun, iexplore haricinde sıkıntı çıkıyordu. ara sıra gerekirse chrome, firefox indirmek için kullanıyorum Big Grin

bu arada browserları çalıştırdığınız kısayolların özelliklerini kontrol edin, bazı programlar kısayol özelliklerdeki exe.'nin sonuna reklam ekleyebiliyorlar, çoğu kişi browser içinden ana sayfayı değiştiremeyince virüs sanıyor...
Alıntı

Kaspersky KIS ile ABP varken "reklam mı hani nerede" dersiniz. Hem ücretli hemde ücretsiz yazılımlar sayesinde tüm reklam içerikli web sayfalarını çapraz ateş altına almış bulunmaktayım. Wink

Alıntı