What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

windows 7 Media Center Skystar Uyumlumu

Selam windows madia centerden skystar 2 tv kartı izleyebilirmiyiz ?
Alıntı

böyle bir şey şimdilik mümkün değil...bugünkü programlarla windows madia centerden uyumluluk sağlanmış değil

sabretmek lazım ilerideki günlerde belki.....
Alıntı

evet sonunda oldu

skystar2 tv kartınız artık mce içinde çalışıyor....

hiç bir extra program kullanmadan ss2 4.6 versiyonunu indirmeniz yeterli....
Alıntı

ss hd yi zaten sorunusz media centerde kullanıyorduk ,demek ki 4.6 driverle ss2 de artık media centerci olmuş gerçi şefreli kanalları izliyoruz pek faydası olmayacak ancak turksatta arkadaşlara hava atarız Big Grin
Alıntı

(21-05-2010, 10:00)decameronus demiş ki:  ss hd yi zaten sorunusz media centerde kullanıyorduk ,demek ki 4.6 driverle ss2 de artık media centerci olmuş gerçi şefreli kanalları izliyoruz pek faydası olmayacak ancak turksatta arkadaşlara hava atarız Big Grin

arkadaşlar ben windows7 ultimate kullanıyorum ss2 dvb-s kullanıyorum. yazılım sürümü 4.6 fakat media center görmüyor. media center üzerinde nasıl kullanabilirim, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Alıntı

Uydu tv kartlarını BDA olarak tanıtılınca MCE görüyormuş ama SS2'yi BDA olarak görüp görmediğini hiç denemedim, SS2 ağ kartı olarak daha performanslı çalışır. Ben media center olarak DVBViewer 4.5.0 Pro yu kullanıyorum, bu yüzden MCE yi kaldırdım.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

windows media center hikaye arkadaşlar. ben dvbviewer pro yükledim.
media center gibi herşey var ve en azından performanslı çalışıyor.
Alıntı