What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 8.1 Update 1 güncelleştirmesi

Windows 8 ve ardından 8.1 ile isteneni pek vermeyen, hatta bazı PC üreticilerin talep dolayısıyla Windows 7 işletim sistemi önyüklü PC çıkarmaları Microsoft'un ne derece başarılı iş çıkardığını göstermesi açısından manidar. Metro arayüzü ile Desktop PC kullanıcıları tarafından pek hoş karşılanmayan Windows 8 Vista'nın başarısızlığı ile kıyaslanıyor.
[Resim: TExcNAD.jpg?1]
Haberlere göre Microsoft, Windows 8.1 için Update 1 güncelleştirmesini en erken 11 Mart günü ya da Nisan ayı içerisinde sunmaya hazırlanıyor.

Ram kullanımı, Kutucuk sisteminde iyileştirmeler, Yeni sistem açma ve yeniden başlatma düğmeleri, Yeni bir arama düğmesi gibi tam olarak yükledikten sonra anlayabileceğimiz değişikliklerden bahsediliyor.

Güncelleme 1 ile Metro arayüzü ve klasik başlat menüsüne dönüş eklenmeyecek Microsoft bunu Windows 9'a saklıyor. Bunun için Nisan 2015 yılına kadar bekleyeceğiz.
Alıntı

Microsoft'a gelenek haline geldi, iyi bir işletim sisteminin ardından bir tane de kötü bir işletim sistemi yapma lüksü. WIN7' de sıkıntı yok, herşey gayet iyi. Shy

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı