What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 8 Consumer Preview

Microsoft, geliştirme sürecinden olan en yeni işletim sistemi Windows 8'in betasını yayınladı. Windows 8 Consumer Preview olarak yayınlanan Windows 8'in beta sürümü özellikle Metro arayüzünün Developer Preview versiyonuna göre daha stabil çalışan halini içeriyor.

[Resim: 500B9.jpg]

İngilizce, Almanca, Fransızca, Japonca ve Çince olmak üzere 5 farklı dilde yayınlanan betalar için 32 bit ve 64 bitlik sürümler mevcut. 32 bit 2.5 GB, 64 bit ise 3.3 GB.

Download Windows 8 Beta
Alıntı

Emre indirip denediniz mi? Ben denemeyi düşünüyorum ama tereddütlerim var.
Alıntı

denemedim virtualbox ile sanalda denenebilir.. türkçesi yok daha yani ana işletim sistemi olarak kullanmayın... tavsiye etmem.
Alıntı

İngilizce ile ilgili bir sorunum yok ama program uyumluluğu açısından haklısınız. Sağolun.
Alıntı

emre adminim öncelikle emegine saglık bu sürümü bekliyordum ama tv kartıyla uyumsaglicakmı mesela 64 bit kurmayı düsünüyorum
Alıntı

arkadaslar 64 b't'n' kurdum 8250 n'n kopyasi s'stem guzel fakat dvb dreamda goruntuler cizgi cizgi kesitli nasil duzeltirim yardim lutfen
Alıntı

ben ınırdım ıkısınıde denedm ana ısletım sıstemı olarak calısmasında problem yok ama cok karmasık geldı bana helekı evde bır baskası vaar ıse ve onlarda kullanacaksa cok karmasık menu olarak ta cok karmasık en karmasık tarafı pc kapatma dugmesı yok denetım masası bılgıasayarım seımgesı ve ıcerıgıne gıremıyorsunuz klasor goruntusu yok v.s bır suru problemm kullanılmazz tavsıye etmem wın 7 yerını hıcbırsey tutmazz ... kolay gelsın
Alıntı

valla acıkcası görüntüsü performansı cok iyi ama start butonu yok pc yi kapama yeri yok tv kartında görüntüde bişey yok ama kanal logoları asırı titreme yapıo buna bi cözüm varmı acaba lütfen yardım
tabiki anlattım durum dvb dream için gecerli progdvbde skaystar baslatılamadı hatası veriyo driver yüklü oldu halde dedim gibi dvb dreamda görüntüde bi sorun yok ama kanal logoları asırı titreme yapıo rahatsız edici derecede bu arada win8 kapamak için control alt delete yöntemini kullanıyorum ama sistem ilerledikce sanki zorlastırmıslar
Alıntı

Sürüm henüz beta. Şikayetler geldikçe düzeltme yapacaklardır. Yapmazlarsa ikinci bir Vista faciası yaşarlar.
Alıntı

Win8 Deki başlıca yeniliklerden biri zaten start butonu olmaması bunu kafaya takmayın. Metro arayüzünde bir yerde var dır kapama butonu. Görüntüye gelince bildiğim kadarı ile henüz hiçbir kodek win8 için desteklenmedi düzgün görüntü almamanız normal.

Aşağıdaki videoda metro ui üzerinden nasıl kapatılacağını gösteriyor.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı