What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 8 için Net Framework

Arkadaşlar ben Windows 8 kurdum ancak ProgDvb kuramadım net framework-un olmadigini soyledi. çok aradim ancak bulamadim. DVBDream.v1.7 kurdum çalıştı ancak donmalardan hiç seyredemedim acaba neden olabilir?
Alıntı

windows 8 için de framework 3.5 olması lazım

Denetim masası>Programlar ve Özellikler>Windows özelliklerini aç veya kapa..

Açılan pencerede

[Resim: Cb4PN.jpg]

Here is a permanent fix to this.

1. Open Control Panel>Programs>Programs and Features >click Turn Windows features on or Off

2. Select .NET Framework 3.5.1 feature and click Ok, Windows downloads required files connecting to Windows Update

3. After downloading is compete, you’ll be shown “Windows Successfully completed the request changes” message.
Alıntı

Emre çok teşekür edirem. Ancak donmalar çok hızlı yaa hiç seyr edilmez gibi ne yapa bilirim acaba? Merak orasi ki HD yayımlı canallari biraz izlemek olur ancak normal canallarin izlenmesi mümkün degil.
Alıntı

(30-07-2012, 10:56)Balakenli demiş ki:  Emre çok teşekür edirem. Ancak donmalar çok hızlı yaa hiç seyr edilmez gibi ne yapa bilirim acaba? Merak orasi ki HD yayımlı canallari biraz izlemek olur ancak normal canallarin izlenmesi mümkün degil.

windovs 8 rtm sürümünde böyle bir sorun yoktur dvbdream altdvb progdvb dvbwieri sd ve hd kanallarda skystar hd 2 ile normal çalışmaktadır
Alıntı

(13-08-2012, 3:16)nexx45 demiş ki:  windovs 8 rtm sürümünde böyle bir sorun yoktur dvbdream altdvb progdvb dvbwieri sd ve hd kanallarda skystar hd 2 ile normal çalışmaktadır

Kardeşim win 7-de normal çalışır ancak başka iş yapsam izlemede kırıklık olur. sıqnal az olduguna benzetir.Ancak win8-de bu sorun dahada çok olur.
Alıntı

(18-08-2012, 17:00)Balakenli demiş ki:  
(13-08-2012, 3:16)nexx45 demiş ki:  windovs 8 rtm sürümünde böyle bir sorun yoktur dvbdream altdvb progdvb dvbwieri sd ve hd kanallarda skystar hd 2 ile normal çalışmaktadır

Kardeşim win 7-de normal çalışır ancak başka iş yapsam izlemede kırıklık olur. sıqnal az olduguna benzetir.Ancak win8-de bu sorun dahada çok olur.

bilgisayar sistemin düşükse bu sorunları yaşarsın bende böyle bir sorun yok yeni verdiğim sitenin içine flimi seyret
Alıntı

(18-08-2012, 18:27)nexx45 demiş ki:  bilgisayar sistemin düşükse bu sorunları yaşarsın bende böyle bir sorun yok yeni verdiğim sitenin içine flimi seyret

Kardeşim bence sistem yeterincedir:
Ana Card: Gigabyte GA-G31M-ES2C v2
Procesor: DualCore Intel Pentium E5300, 2600 MHz (13 x 200)
Video Card: NVIDIA GeForce GT 520 (2048 GB)
RAM: DDR2 1GB x2 (2GB)
HDD: 320GB
Receiver: Tevii s470.
Monitor: BenQ G2222HDL (Digital) [22" LCD] (R1B00285026)
Windows7 Ultimate v6.1.7601.17651 32bit
Alıntı

üstat imkanın varsa windovs 7 hom primium 32 biti kur biraz daha yüksek performans alırsın ben olsam bu versiyonu kurarım işlemcini 3.0 üzeri çıkarmakta ola bilir ben İ3 3.20 işlemci 4 gb rem 128 onbourt ekran kartı olarak windovs 8 64 bit rahatlıkla kuruyorum 32 bit kuracaktım şuan biliyorsundur tr dil dosyasının 32 bit olanı yok saygılarımla
Alıntı

windows 7 tüm sürümlerini kulandim ancak windows 8den farkli olarak donmalar daha az ancak windows xp gibi rahat çalışmıyor.
Windows Xp-den yorulduk yaaaa.
Alıntı

doğru söylüyorsun şuan piyasada çıkma işlemci rahatlıkla bula bilirsin 3.0 veya üzeri olabilir rem olarak 4 gb olursa arkana bakmadan 5 yıl kullana bilirsin windovs 8 zide rahatlıkla kura bilirsin kasmayı unut ondan sonra dvb s2 hd kanallar işlemci 3.0 veya üzeri istiyor saygılarımla
Alıntı