What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

windows7 ultimedia için progdvb

windows7 ultumedia için progdvb arıyorum diğer sürümlerde (dvbdream) görüntü kalitesi hiç hoşuma gitmiyor xp de progdvb çalışıyor ama windows 7 de çalışmıyor windows 7 ye uyumlu progdvb varmı acaba ?
Alıntı

Arkadaşım ben win7 Ultimate kullanıyorum ve progdvb çalışıyor.
Alıntı

masaüstü sağ tıkla --Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Kişiselleştirme bölümüne gir ve aşağıdaki Temel ve Yüksek Karşıtlık Temalarındaki Windows 7 Temel tıkla dvb dream ayarlar video bölümünden codec ayarlarını yap en iyi görüntüyü dvb dream da alacaksın

[Resim: 2rqoehs.png]
Alıntı

(07-11-2009, 12:56)seydibaba demiş ki:  masaüstü sağ tıkla --Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Kişiselleştirme bölümüne gir ve aşağıdaki Temel ve Yüksek Karşıtlık Temalarındaki Windows 7 Temel tıkla dvb dream ayarlar video bölümünden codec ayarlarını yap en iyi görüntüyü dvb dream da alacaksın

[Resim: 2rqoehs.png]

windows 7 için progdvb.com dan progdvb indiriyorum site bana dvbdream veriyo üstelik ondada disec ayarı hiç yok disec ayarında tıkladığımda dns ayarları gibi bi ayar çıkıyor halbuki bana disec ayarı lazım ve oda yok ...
Alıntı

Prog dvb için dvb kartının sürücüsünü tanıttıysan setting device list kısmından kartını bul üstüne tıkla dıseqc çıkacaktır..
Alıntı

(07-11-2009, 13:51)seydibaba demiş ki:  Prog dvb için dvb kartının sürücüsünü tanıttıysan setting device list kısmından kartını bul üstüne tıkla dıseqc çıkacaktır..

işte ona tıklıyorum aygıt başlatılamadı hatası veriyo bütün sorunda orda zaten windows 7 skystar2 driewerını indirdim aynı yolu yine yaptın yine aynı hata çıktı yalnız dvbdream programında böyle bi hata yok sadece progvb de oluyo ...
Alıntı

http://www.progdvb.com/download_progdvb.html

arkadaşım bu işini görecektir. Türkçe değil ama... Gerçi dilpaketlerini yükleyerek bunuda çözebilirsin.... Wink

Driverleride burdan indirebilirsin...

http://www.skystar-2.com/drivers.htm
Alıntı