What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WindowsAndroid ile PC'de Android

WindowsAndroid is Android running with Windows kernel!
It does not run by a simulator (such as VirtualBox), it's on real machine, so it's fast!
It keeps full Android capabilities. You can run all Andorid apps, including 3D games!
[Resim: hof88cK.jpg]
WindowsAndroid programı ile bilgisayarınıza Android 4.0 kullanabilirsiniz. SocketeQ girişimi tarafından geliştirilen WindowsAndroid, Android 4.0 Ice Cream Sandwich'i Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8 kurulu bilgisayarınızda çalıştırmanızı sağlıyor.

Sanallaştırma, işletim sistemleri ve grafik teknolojileri alanında çalışan Pekin merkezli SocketeQ adlı girişim yıllardır üzerinde çalıştığını belirttiği WindowsAndroid, Android uygulamalarının yanı sıra, mobil işletim sisteminin tüm bileşenlerini bilgisayarda çalıştırmanıza olanak tanıyor.

Dokunmatik bir monitörün yokluğunda, fare ile yönetilen arayüzde, metin komutlarını da klavye ile girmek mümkün. 1080p gibi arayüz çözünürlüklerini destekleyen uygulamayı pencere modunda veya tam ekran olarak çalıştırmak mümkün. Ethernet ve pppoe üzerinden internet bağlantısının da gerçekleştirilebildiği WindowsAndroid'e uygulamaları yüklemek için, windowsandroid_root\data\app klasörüne APK dosyalarını kopyalamak ve uygulamayı baştan başlatmak yeterli oluyor.

Geliştirme aşamasında olduğundan haliyle kitlenmeler yaşanabiliyor. Test ettiğim sistemimde AMD sistem kullanıyorum. Sadece açılmakla kalıyor uygulama yükleme vb. işlemlerde hata veriyor. Türkçe klavye desteği yok. Android Türkçe oluyor fakat klavye sorunlu ayrıca bazı sitelere girişte program çöküyor.

Download WindowsAndroid_earlyrelease.exe
Alıntı

Windows altında stabil çalışabilen bir Sürümü çıkarsa Android sistem için uygulama geliştirenlerin çok işine yarayacağı kesin. Böylelikle geliştirdikleri uygulamalar için illada android tablet veya telefon gereksinimleri kalmayacak.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bende denedim bi kez açıldı .apk attım Android yazısında kalıyo öyle pc de laptop da hiç açılmıyo daha da geliştirilirse güzel olucağı kesin bi sonraki versiyonda belki jelly bean gelir Smile
Alıntı

çok güzel paylaşım teşekürler
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi