What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yahoo'nun CEO'su Carol Bartz Kovuldu!

Yahoo'nun CEO'su Carol Bartz, aldığı bir telefon ile CEO'luk pozisyonundan kovulduğunu onayladı. Bartz, gelişmeyi tüm Yahoo çalışanlarına kısa bir e-posta ile şöyle bildirdi:

[Resim: mfZbJ.jpg]

"Herkese,

Size bunu söylemekten büyük bir üzgünlük duyuyorum, ancak Yahoo'daki yönetim kurulu başkanlığından telefonla kovuldum. Hepinizle çalışmak bir zevkti ve hepinize en iyi dileklerimi iletiyorum.

Carol,
iPad'imden gönderildi
"

Yahoo'nun yönetim kurulu, Bartz'ın ayrıldığını ve geçici CEO olarak Timothy Morse'un atandığını onayladı.
Alıntı

Neden kovulduğunuda söyleselermiş bari merakta kalmıyalım Big Grin

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(07-09-2011, 19:54)extreme demiş ki:  Neden kovulduğunuda söyleselermiş bari merakta kalmıyalım Big Grin

sebep şirket çalışanlarının sevmemesi ve başarısızlık..
Alıntı

Hakketmiş o zaman.Para kazandırmayan çalışanı kapının önüne koyar özel sektör her zaman.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Web tarayıcısında varsayılan arama motoru google' dır ALLAH bilir Big Grin

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(08-09-2011, 21:58)Metin demiş ki:  Web tarayıcısında varsayılan arama motoru google' dır ALLAH bilir Big Grin

Harikasın kardeş Big Grin
Alıntı

Eyvallah sağolasın.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı