What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Yasayı aynen göndereceğiz"
#1

AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, şike cezalarında indirim öngören ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından bir kez daha görüşülmek üzere TBMM'ye geri gönderilen yasa için “Biz AK Parti Grubu olarak, yasayı aynen Köşk'e göndermekten yanayız” dedi.Canikli, Mecliste gazetecilerle yaptığı sohbet toplantısında, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Ak Parti olarak kararlarını değiştirecek bir hususun söz konusu olmadığını belirten Canikli, “Takdir Cumhurbaşkanınındır. Anayasal yetkisini kullanmıştır” dedi.

Canikli, yasayla ilgili olarak bundan sonra ne yapılacağı sorusuna ise “Biz Ak Parti Grubu olarak, yasayı aynen Köşk'e göndermek taraftarıyız. Sayın Cumhurbaşkanı'nın yasayı Anayasa Mahkemesi'ne götüreceği yönünde bir beklentimiz yoktur” cevabını verdi.

METİNER: Ak Parti GRUBUNDA ÇATLAK YOK

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Ak Parti grubunda herhangi bir çatlak olmadığını belirterek ''İçime sinmese de alınan kararı desteklerim'' diye konuştu.
#2

önceki yasanın değişmesi son derece yanlış sporda şike asla teşvik edilmemeli
#3

önce içeri attın sonra çıkarıyorsun ne iş??
#4

bide demokrasi var derler demokrasi kimlere var görüyoruz herkesin esit olmadını bir kez daha görmüs olduk
#5

bir futbol maçında şike yapıldı die 12 yıl hapismi olur yanlış yasa şike yapan takımı ligden düşürceksin yada puan sileceksin . . yöneticilerine ömür boyu futbol maçlarından men ,, yönetimden uzak tutacaksın . yüklü para cezası vereceksin . hapis çok saçma
#6

Nasıl olsa meclis Kişilere özel yasa açılımı yaptı banada bi yasa çıkarsınlarda bikaç

ihale versinler bende zengin hayatı yaşıyım biraz şu kısa ömürde ...
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi