What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yayına yazı ekleme

arkadaşlar progdvb veya başka oynatıcılarda yayını izlerken ekrana yazı ekliyebiliyormuyuz alt yazı gibi ama sabit bi yazı kalcak ve görüntüyü kaydettiğimiz de o şekilde yazıyla beraber kaydedicek, nasıl yapabiliriz?
Alıntı

bunu sonradan yapabilirsin. kaydet sonra ekle video üzerine.
Alıntı

işte öyle yapmamak içindi sorum yazıyı kayıt anında olmasını istiyorum, alt yazı ekleyip olduğu gibi
Alıntı

ben bilmiyorum mümkün değil gibi görünüyor.
Alıntı

aslında mümkünde bulamadım mesala lisansız progdvb kullandığınızda bir süre sonra artık altta kayan bir uyarı yazısı geçiyor sürekli kayıt yaptığında da o yazıyla beraber kayıt yapıyor

aklımdan o yazıyı editlemek geçtide dosyalarda aradım bulamadım
Alıntı

o progdvb nin marifeti. mümkün değil demiyorum sadece onu yapacak araç gereç yok. kodlamadan anlıyorsan zaten yaparsın. ama diğer türlü ya beklersin ya da dediğim gibi kaydın üstüne sonrada eklersin. avi yaparsan bildiğim bir program var. hızlı bir şekilde tekrar encode etmeden altyazı ekliyor videoya.
Alıntı

Nero vision xtra ile bu dediğin mümküm istediğin logo veya resmi yada yazıyı ekranda istediğin bir yere yeleştirebiliyorsun.

Örnek olarak bu videoya bakabilirsin, Dikkat edersen sol üst kısımda Metin TV logosunun olduğunu görebilirsin.
View My Video

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

metin sağol yalnız senin bu dediğin emre arkadaşın dediği gibi oluyor videoya sonradan ekleme ben direk progdvb veya benzeri bir programla kayıt anındayken aynı anda resimli veya alt yazılı olarak kaydetmek için demiştim.

emre sonradan encode için hızlı pratik kesmek ve yazı eklemek için bildiğin programın ismi nedir?
Alıntı

Öyle bir program bulursan banada haber ver, belkide bir plugin yardımıyla olabilecek birşeydir kimbilir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(26-11-2010, 23:19)deliyakup demiş ki:  metin sağol yalnız senin bu dediğin emre arkadaşın dediği gibi oluyor videoya sonradan ekleme ben direk progdvb veya benzeri bir programla kayıt anındayken aynı anda resimli veya alt yazılı olarak kaydetmek için demiştim.

emre sonradan encode için hızlı pratik kesmek ve yazı eklemek için bildiğin programın ismi nedir?

http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php bu programı ben avi filmlere türkçe altyazı gömmek için kullanıyorum. dvd playerlar türkçe altyazıları küçük ve sorunlu gösteriyorlar malum. benim kullanım amacım bu.

Alıntı