What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

Türk Telekom sürdürdüğü altyapı çalışmalarının ardından hızları artırmaya devam ediyor. Bugün açıklanması beklenen ve 1 ocaktan itibaren geçerli olacak yeni tarifeler ve fiyatlar.

[Resim: 6rar9.png]

[Resim: aNnlT.jpg]
[Resim: ZtN9K.jpg]
[Resim: lNMbb.jpg]

UYARI: 16Mbit üzerindeki hızlara ulaşabilmek için Türk telekom tarafından kurulan geniş bant internet kabinlerine 500metre ve vdsl2 modeme ihtiyacınız olduğunu unutmayınız. Eğer hızınızı yükseltmek isterseniz lütfen modeminize giriş yapıp sinyal değerlerini ve ulaşılabilir hızınızı kontrol ediniz. Görülüyor ki gerçek limitsiz paket kalmamış. Fiyatlarda indirim değil bindirim var eskiden gerçek limitsize verdiğiniz parayı şimdi 100gb sözde limitsize vereceksiniz.
Alıntı

fiyatlar aşağıda verilmiştir diyor ama ben göremedim?
Alıntı

biraz beklediğinde çıkıyo dostum resim olarak eklemiş arkadaş..
Alıntı

Bizim kotalı 4gb bu paketlerden birine geçmek zorundamıyız ,anlaşmamız bitene kadar eski paketimizde kalacakmıyız acaba...
Alıntı

(24-12-2010, 20:43)hak_an demiş ki:  Bizim kotalı 4gb bu paketlerden birine geçmek zorundamıyız ,anlaşmamız bitene kadar eski paketimizde kalacakmıyız acaba...

hızınız ve paketiniz hakkında bilgilendirirseniz muhtemel senaryoları yazabilirim.
Alıntı

8 mbps ye kadar çıkan 4 gb kotalı
Alıntı

(24-12-2010, 21:14)hak_an demiş ki:  8 mbps ye kadar çıkan 4 gb kotalı

sizde bir değişiklik yok fiyatı düşebilir.
Alıntı

yanlış anlamadıysam 8 mbps limitsiz 25 gb dan 100 gb ta mı çıktı önceden 15 bg dı
Alıntı

(24-12-2010, 21:54)omerce demiş ki:  yanlış anlamadıysam 8 mbps limitsiz 25 gb dan 100 gb ta mı çıktı önceden 15 bg dı

8 mbps netlimitsiz 25 gb a çıktı 15gb idi. buna birde 100gb lik paket eklendi. 1. mesaja daha anlaşılır resimler eklendi.

Alıntı

1mb limitsizlere ne oldu emre hoca hız yükseliyormu yoksa fiyatmı düşüyor ?
Alıntı