What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

eski kullanıcıysan öyle kalır.
Alıntı

bu ne saçmalık adil kullanım ben para ödeyeceğim sınırsız alacağım ve bana sınırsız bağlantıda kota mı koyacak turktelekom allah belalarını versin
Alıntı

maalesef gerçek sınırsız kalmadı paket değişikliği veya hız artırımı yapayım dediğinizde bu yeni paketlerin kucağına düşüyorsunuz.

Aylık 500gb 700gb trafik yapanlar gerçekten abartıyorlar bunlara sınır şart ama 25gb yetersiz hele internetin bu kadar videolaştığı bir devirde. en azından 100gb olması lazım.
Alıntı

Neden biz Avrupaya uymuyoruz avrupa ülkelerinde internet hızlarını ve fiyatlarını inceleyiniz sayın büyüklerimiz bir taraflarını yırtıyor avrupa birliğine girmek için türkiyedeki net fiyatlar 2 kat fazla fiyat ve düşük net her sektör illa soymak zorunda mı milleti kimse tepki göstermedikçe halk sürekli ezilir
Alıntı

Bugün ttnetten aradılar dedilerki 1 ocakdan itibaren tarife değişikliği var dünyanın en yavaş internetini kullanıyorsun . (1 mbps sınırsız ) gel 8 mb yapalım 9 lira fark ediyomuş bende sandım ki fiyatlarıda düşürcekler ah bu ttnet ah
Alıntı

arkadaşlar inanmayın bu laflara hepsi para tuzağı birde adsl i kapatmak için telekom a bi gidin insani doğduğuna pişman ediyorlar.
Alıntı

Türk internetinin Dünyada ki durumu resim herşeyi açıklıyor.. Şunu yaptık bunu yaptık övünmeyi bıraksınlar artık. Bakır kablolardan medet umuyorlar.

SpeedTest sitesinin istatistikleri, indirme hızında 55. gönderme hızında 43. sıradayız.

[Resim: YsyVD.jpg]
Alıntı

artık ben bu ttneti çekemiyorum arkadaşlar ve ay sonunda kapatıyorum eboneliğimi...
telefon ediyorum mail atıyorum tık yok. aboneliğimde yaptığınız teknolojik ve abonelik ücret değişikliklerini yazılı olarak gönderin diyorum bana ağaç ısrafından bahsediyorlar ( sözleşmelerinize bir bakın bakalım yazılı bildirm koşulu varmı yokmu ttnetin?)

hadi onu geçtim adil kullanım limiti aşılırsa bağlantı hızı 1 mbp e düşürülrcrkmiş. iki gündür güç bela 512 ile balanabiliyorum limit aşımı falanda yok ( telefonla yardım alayım diyorum ne oldu acaba diye hafta sonu tatilde bize hizmet sunanlar. velinimet kavramıda karıştı artık)

ay sonuna kadar bu konularda tespit yaptırıp kapatıyorum. sözün özü; benim için ttnet BİT MİŞ TİR.
Alıntı

Bu son zamanlarda bağlantıyla ilgili bi sorun oluştuğunda 4440375 e ulaşamaz olduk, hep meşgul oluyor. Dikkatimden kaçmadı.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Şartları uygunsa Kablo tv ve internete geçmeyi düşünüyorum, o zaman adsl ile beraber sabit telefonuda kapattıracağım. Kullanmadığımız halde 30 tl fatura geliyor, neymiş efendim "gece 7'den sabah 7'ye kadar bedava" mış.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı