What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni TL simgesi için güncelleme yayınlandı

Yeni TL simgesi, Microsoft tarafından yayınlanan bu güncelleme ile Windows 7 ve fazlasına sunuldu!
[Resim: j75car.jpg]
Yeni TL simgesi Windows 8'in ardından şimdi de Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 ile de kullanılmaya başladı. Microsoft'un duyurduğu yeni güncelleme sayesinde Türkçe klavyelerde artık Türk Lirası'nın yeni sembolü de kullanılabiliyor olacak.

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın yeni sembolü duyurmasının ardından Microsoft Türkiye'nin Merkez Bankası ile başlattığı ortak çalışma sonucu öncelikle Unicode organizasyonuna gerekli başvurular yapılarak yeni sembol Unicode karakter kümesine dâhil edildi. Windows mühendisleri yeni karakteri Windows 8'in içine eklemenin hemen ardından ana kapsamda desteklenen diğer işletim sistemleri için de gerekli çalışmalarını tamamladılar. Yeni TL sembolüne Türkçe Q ve Türkçe F klavyelerde AltGr+T tuş kombinasyonu ile ulaşılıyor.

Yeni TL simgesini kullanmak isteyenler http://support.microsoft.com/kb/2739286 adresinde yer alan güncellemeleri kullandıkları işletim sistemine göre seçerek yükleyebilirler.
Not: alıntıdır.

Sistemimle uyumlu olan Windows6.1-KB2739286-x64 güncellemeyi yaptıktan sonra Ok ₺ ₺ ₺ ₺ Ok

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Güzel haber, ek olarak "AltGr+T" kombinasyonununda seçilmesi iyi olmuş umarım firmalar yeni klavyelerine simgeyi eklerler yoksa sadece bilenler duyanlar kullanacak.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Şimdi "₺" simgesi eklendi diye herkez mevcut klavyelerini değiştirecek hali yok yaniLaugh

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Yok onun için demiyorum sonuçta yenilemek zorunda kalanlar ve sıfırdan alacaklar elbette her zaman olacaktır bari onda bu güncelleme olsun dedim. Yoksa gidipte klavyemi niye değiştireyim niye değiştirelim

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı