What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ABD sesten 5 kat hızlı silah test etti
#1

ABD ordusu, Pasifik Okyanusu üzerinde sesten 5 kat hızlı gidebilen yeni bir silah test etti. Başarıyla test edilen bu yeni teknoloji sayesinde ABD gelecekte, dünyanın en uzak noktasındaki bir hedefi bile bir saat içinde vurabilecek.


ABD Savunma Bakanlığı sözcüsü Yarbay Melinda Morgan, Kauai'deki Pasifik Füze Menzil Tesisi'nden atılan Gelişmiş Hipersonik Silah'ın, 3 bin 700 kilometre uzaklıktaki Kwajalein atoluna yarım saatten kısa bir süre içinde ulaştığını söyledi.

Sesten en az beş kat hızlı giden Gelişmiş Hipersonik Silahı'n, atmosfer içinde uzun mesafelere gitmek için tasarlandığı belirtildi.

DAHA ÖNCEKİ İKİ DENEME BAŞARISIZDI
Yıl başında ABD Kongresi Araştırma Servisi'nin raporunda, Gelişmiş Hipersonik Silah'ın, ABD ordusunun, dünyanın herhangi bir yerindeki hedefleri bir saat kadar kısa bir sürede vurmasını sağlayacak küresel saldırı silahları geliştirme programının parçası olduğu ifade edilmişti.
#2

İlk amaçları İranı korkutmak olabilir.Elinde sonunda İran anada binbir bahaneyle saldıracaklar acaba biz ülke alarak , Rusya ve Çin nasıl bir tavır alıcaz bu duruma karşı.
#3

eh abd yi de vuran birileri çıkar kimbilir süpergüç olan bir devletin halkı sokaklarda evsiz barksız yaşıyorsa ve kimileri şömünesinde para yakarak ısınıyorsa bu devletin iç savaş ile ykılması yakın demektir yakın gelecekte ABD ve AVRUPA kendi kendini sokup öldüren örümcek gibi yok olacaktır bekleyip görelimBig Grin
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi