What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rusya'dan ABD'ye büyük tehdit!
#1

Rusya, Türkiye'de kurulmasına karar verilen füze kalkanına tepki gösterdi. Devlet Başkanı Dimitriy Medvedev, Rusya'nın güney ve batı bölgelerinde füze konuşlandıracakları açıklamasını yaptı.

Rusya Devlet Başkanı Dimitriy Medvedev, Washington yönetimi, Rusya'nın füze kalkanı planıyla ilgili endişelerinin üzerine eğilmezse ABD'nin Avrupa'daki füze kalkanı sahalarını hedef alabileceklerini söyledi.

Medvedev, televizyonda yayınlanan açıklamasında, NATO ile ABD'nin liderliğindeki füze kalkanı planı konusunda anlaşmaya varamamaları halinde Rusya'nın ülkenin en batısındaki Kaliningrad ile diğer bölgelere füzeler konuşlandıracağını kaydetti.

Dimitriy Medvedev, ülkesinin, ABD ile yapılan, nükleer silahların azaltılmasını öngören yeni START anlaşmasından çekilebileceğini ve ABD'nin, Avrupa'ya füze kalkanı yerleştirme planını ilerletmesi halinde silahların kontrolüyle ilgili diğer anlaşmaları durdurabileceğini bildirdi.

Rusya, ABD'nin Avrupa'ya konuşlandırmayı öngördüğü füze kalkanı planını, nükleer güçlerine bir tehdit olarak değerlendiriyor.
#2

ABD başlı başına bi tehlike zaten Füze kalkanı projesi üzerinden onbin tane dolap

çeviriyodur kesin...
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj vestham
19-03-2012, 23:17
Son Mesaj Kaan Sparrow
13-11-2011, 12:29Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi