What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meksika'dan Paris'i şok edecek karar
#1

Fransa Meclisi'nin 'sözde Ermeni soykırımı iddialarını inkâr edenlere hapis cezası öneren' yasa tasarısını kabul etmeye çalıştığı bir sırada Meksika Kongresi Ermenistan'ı ve Paris'i şok edecek bir karar kabul etti.[Resim: aZX4g.jpg]Meksika Kongresi, silahlı Ermeni güçlerinin Azerbaycan'ın Hocalı kentinde yaptıkları katliamı kınayan bir karar kabul etti. Meksika,'Hocalı katliamını', 'soykırım' niteliğinde değerlendirdi.

Azeri Apa Ajansı tarafından Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı'na dayandırılarak verilen haberde, Meksika Kongresi'nin, 'Ermenilerin Azerbaycan'ın topraklarının yüzde 20'sini hala işgal altında tuttuğu, bir milyona yakın insanın mülteci durumunda olduğu, taraflar arasında ateşkes olmasına rağmen Ermenistan'ın bunun ihlal ettiği ve Azeri halkına hala zarar verdiği' şeklinde bir kınama metnini kabul ettiği belirtildi.

Meksika Kongresi kınamasında, Ermeni silahlı kuvvetlerince kategorik olarak yapılan işgalde özellikle Hocalı'da işlenen katliamın soykırım niteliğinde olduğunu vurgulandı.

Ayrıca Meksika'nın, Ermeni hükümetinden, Birleşmiş Milletler kararları çerçevesinde işgal ettiği Azeri topraklarından askerlerini çekmesini istediği de aktarıldı.

26 Şubat 1992 yılında Ermeniler tarafından 83'ü çocuk ve 106'si kadın olmak üzere toplam 613 kişi Hocalı'da öldürülmüştü. Bölgede bin 275 Azeri vatandaşı kişi esir düşmüş ve 150 kişi ise hala kayıp.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
#2

..........................................................................
bu şerefsizlere ne kadar nokta koysam azdır not : boşlukları doldurunuz gibi oldu ama bunlara az bile

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
#3

Helal olsun Meksika'ya...
#4

Meksika gibi bu coğrafya uzak bir ülkeden beklenmeyecek bir hareket şaşırdım doğrusu helal olsun adamlara.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
#5

Sırf bunun için bile kola içerim ben.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
#6

Fransa'ya ve Ermenistan'a Kapak Olsun...
#7

umarim baska ülkeler Mexikaýi örnek alir!
#8

geçen hafta ahaberi seyrettim fitil oldum resmen spiker ve 3 konuğu vardı bizim geleneklerimizden ötürü kabul etmiyormuşuz ama yeni nesil böyle bir soykırımın varlığını kabul ediyormuş kabul etmeyenlere önyargılarını değiştirmesi gerekiyormuş şaştım kaldım adamın biri ermeniydi sanırım hatta dersimde soykırımmış

ama adamların dediği birşey dikkatimi çekti türkiye şu an yanlış politika işliyor dedi fransanın afrikada yaptığı soykırımın soykırım olmadığını türkiye imzalamış afrika bunu da unutmaz diyor diyelim ki fransa yaptığı soykırımı kabul etti sen ne yapacaksın diyordu konuşmacılar
türkiyede bir kanalda soykırım vardı deyip de soykırımın olmadığını savunanlara yer vermeyen bir program daha önce görmemiştim bakalım yarında deşifre programı var soykırım iddialarıyla ilgili bilinmeyen gerçekler diyordu onu merakla bekliyorum

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
#9

Gerçek şu ki kim ne derse desin a haber,Atv ve pek çok kanal malesef yandaş medya grubundandır,bu nedenle herşeyi diyebilirler ne yapsalar yeridir.Ben zaten bu tür kanalları film,maç yada Yahşi cazibe tarzı güzel bir dizi olunca seyreder geri kalan zamanlarda yüzlerine bakmam bile.
#10

Meksikayı diğer Müslümanız yada Türküz diyen ülkelerde örnek alır umarım..
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi