What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İran'dan CIA'e büyük darbe
#1

İran’ın ABD gizli servisi CIA için çalışan 12 ajanı tutukladığı öne sürüldü.

Associated Press’in IRNA haber ajansından aktardığına göre yakalanan ajanların İsrail'in yardımıyla, İran çıkarlarına karşı olarak çalışma planları olduğu belirtildi.

İran Meclisi Dış Politika ve Ulusal Güvenlik Komitesi üyesi milletvekili Pervez Sururi, IRNA’ya yaptığı açıklamada ajanların amacının İran'a güvenlik, askeri ve nükleer sektör alanlarında zarar vermek olduğunu söyledi.

Ajanların İsrail'in istihbarat örgütü Mossad ile koordinasyon içinde çalıştığını belirten Sururi, hem ABD'nin hem de "Siyonist rejimin" (İsrail), bölgedeki istihbarat güçlerini kullanarak İran'a içten ve dıştan zarar vermek istediğini ifade etti.

Sururi, ajanların bu emellerine ulaşamadan, İranlı yetkililerce etkisiz hale getirildiğini söyledi, ancak nerede yakalandıkları ve uyrukları hakkında bilgi vermedi.

İran daha önce de, ABD ve İsrail ajanı yakaladıkları yönünde basına benzeri açıklamalarda bulunmuştu, ancak genellikle, konuyla ilgili olarak detaylı bilgi paylaşımında bulunulmamıştı.
#2

Biz de hiç ajan yakalanmaz çünkü biz de hiç ajan olmaz ya....
Bravo İran'a,böyle güçlü bir İran'ı tabi ki sevmezler.
#3

Kelle meydanında sallandırıcaklarki görsün diğerleride ibreti alem için.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj Kaan Sparrow
13-11-2011, 12:29Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi