What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Afrika da 6 dk. 1 çocuk ölüyor :((

Doğu Afrika’yı etkisi altına alan kuraklık Kenya, Somali, Etiyopya, Cibuti ve Uganda’da hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Özellikle Somali’de durum içler acısı. Ülkenin güney bölgelerinde yaşayan halk, buraya yardım ulaşmadığı için ölümle burun buruna yaşıyor. Her şeyi göze alan aileler ise 500 km yol yürüyerek başkent Mogadişu’ya göç ediyor. Ancak bu yolculuk aileler için adeta bir ölüm yürüyüşü oluyor. Yürüyüş boyunca yaklaşık her aileden 1 kişi yolda hayatını kaybediyor. Kuraklık, açlık ve sıcaklık her zaman olduğu gibi yine en fazla çocukları etkiliyor. Bölgede salgın hastalıklar da yayılmaya başlıyor.

Somali'de son 90 günde açlık nedeniyle 5 yaşın altında 29 binden fazla çocuğun öldüğü bildirildi.

Lütfen hepimiz bu küçücük masum çocuklar için birşey yapalım ve bağışta bulunalım

bu dünyanın sonu kötü biri açlıktan ölür biri g.tünü parayla siler...

Kardeşim videoyu gözyaşlarıyla izledim, çok korkunç bi durum, zavallı masum çocukların haline bak Sad

(05-08-2011, 0:07)Kaan Sparrow demiş ki:  Kardeşim videoyu gözyaşlarıyla izledim, çok korkunç bi durum, zavallı masum çocukların haline bak Sad

göz yaşı akıtabiliyorsan ne mutlu sana bu manzarayı görüp oralı olmayan taşlar var..

Şu an forumlarda ve sosyal sitelerde ulaştırabildiğim kadar fazla kişiye ulaştırmaya çalışıyorum, ilgilenecek olan 1 kişi belkide 1 hayat kurtaracak...

Bende profilimde paylaştım.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Sömürü Düzeninin sonu Budur,,,, Allah Belalarını Versin O gelişmiş ülke denen G7 G20 falan diye tabir edilen ülkelerin.

(05-08-2011, 7:54)turspice demiş ki:  Sömürü Düzeninin sonu Budur,,,, Allah Belalarını Versin O gelişmiş ülke denen G7 G20 falan diye tabir edilen ülkelerin.

G20 de bizde varız hacı :blush:

Allah yardımcıları olsun batı kendi keyfinde umurlarında olucağını sanmam...

G20 de niçin varız biliyormusun. Bizim kara kaşımıza kara gözümüze heves ettiklerinden mi sanıyorsun, Bizi de bu hikayelere kandırarak sömürdükleri için... Bu ülke onlara senede nekadar faiz veriyor,,,,
Konu Kilitli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi