What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AKN için MTU Programı

NOT: AKK 3mbit'e yükseltildi tüm servis sağlayıcılar için geçerli. Bu programın bir esprisi kalmadı.

Adil Kullanım Noktası denen saçmalığı için NetMTU adlı programı sayesinde internetimizi Gezinti Modu / İndirme Modu şeklinde 2 mod halinde kullanabileceğiz. Bu sayede hem yüksek hızda indirme hemde internette gezinme yapabileceksiniz. Programı kullanabilmeniz için rehberi dikkatle inceleyiniz..
NETMTU v1.1 EKlendi

Peki nedir bu modlar?
1) Gezinti Modu
Gezinti modundayken 1Mbit hızla internette gezebilirsiniz.
2) İndirme Modu
İndirme modundayken hattınızın hızıyla indirme yapabilirsiniz.

"Peki zaten ben bunları elle mtu değiştirerek yapıyorum, bana ne fayda sağlayacak?" derseniz faydaları şunlar..

Programın faydaları!
1) Modeme erişmeden kolayca Gezinti,İndirme modu seçenekleriyle 2-3 saniyede diğer moda geçebilirsiniz.

2) İndirme modundayken başladığınız bir indirme son sürat devam ederken, indirmeyi kapatmadan Gezinti moduna geçerseniz, hem yüksek hızda indirme yapabilecek, hem de internette dilediğiniz gibi gezebileceksiniz! (EN ÖNEMLİSİ!)

3) Başka bir bilgisayarla aynı ağdayken, bir bilgisayarda indirme yapılırken, diğerinde de internette sitelerde gezebileceksiniz.

Program tamamen ücretsizdir, ve hiç bir kar amacı yoktur.

İNDİRME LİNKİ
http://www6.zippyshare.com/v/75741922/file.html

NetMTU'nun çalışması için;.NET Framework 4.0 ve üzeri gereklidir!

NASIL YAPACAKSINIZ?
Modeminizin arayüzüne girin. 192.168.1.1 veya 10.0.0.1 modem ip adresini url satırına girip kullanıcı adı ve şifreniz ile modeme giriş yapınız. Modem kullanıcı adları için bu adrese bakabilirsiniz.

[Resim: bb2yF.png]
MTU değerinizi 392 yapın. Eğer MSS değeri girilebiliyorsa bu değer MTU değerinden az -40 olmalı. Yani ne fazla 352 olmalı. Uygun MTU değeri bulmalısınız yoksa bir işe yaramaz. İlla MTU 392 olması gerekmiyor.
[Resim: yKEn1.png]
[Resim: yKEn1.png]
[Resim: SIFeB.png]
İster torrent olsun ister normal download indirmeye başlamadan indirme modunda başlatıp sonra gezinti moduna geçiniz.
[Resim: WvZgU.png]

Eski haline getirmek için programda ve modemde değeri 1492 veya 1480 yapın.

Eklenti Dosyaları
.rar NetMTU_1.1.rar Boyut: 429.52 KB  İndirilme: 105
Alıntı

denedim programı da şimdi mtu değerini eski hali 1492 ye getirmeme rağmen bazı sitelere giremiyorum neden olabilir acaba
Alıntı

programdan ve modemden yap.. eski haline getirme işini.
Alıntı

modemden yapıyorum ama malesef daha önce girdiğim siteye şimdi giremiyorum 20 dk dır uğraşıyorum neredeyse ama sonuç alamadım biyerlerde bi eksilik var ama Sad
Alıntı

başka bir ayarı değiştirmediysen girmesi lazım. modemi aç kapa tekrar.
Alıntı

yeniden başlattım pc yi ve modemi ama sonuç alamadım tekrar deneyeyim olmadı reset atayım bi de
Alıntı

bende herhangi bir problem olmadı program zaten modeme müdahale etmiyor.
Alıntı

teşekkür ederim evet haklıymışsın sorun siteden kaynaklıymış şimdi öğrendim de diğerlerine rahatça giriyordum çünkü.kusura bakma zamanını aldım seninde...
Alıntı

Emeğine sağlık tşk usta.
Alıntı

bunun amacı ne akn noktasından sonra hala 8 mbittemi indirme işlemi yapıyor?

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi