What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

avermedia a700 tv kartımı win7 64 te kullanamıyorum

slm arkadaşlar.sorunumu başlıkta yazdım.kartı kendi programında bile çalıştıramadım.progdvb kurulumda göremedim.sorun kartı ses kartı olarak görmesi sanırım.normalde ağ kartı olarak görmesi gerekmezmi.yardımlarınızı bekliyorum..
Alıntı

aynı sorun bendede var.kendi programı ile çalışıyor.fakat pogdvb de çalıştıramadım.device list kartı görmüyor.neden çalıştıramadım acaba .win7 64 bit işletim sisteminde progdvb programı nasıl çalışır.
Alıntı

Önce pc ye tanıt ben win 7 64 bitte kullanıyorum.
Driver Cd si içindeki driver vista-64 bit olanı kur büyük ihtimalle pc görecektir.
sonra programı kurun sürücü hariç olarak.
Alıntı

benzer sorunu ben de yaşamıştım ben de win 7 64 bit kullanıcısıyım benim tv kartının modeli de a 706 aynı şekilde ben de hiç bir yayın çıkmıyordu sonra avermedianın kendi sitesinden a700 ün win 7 64 bit driverini indirdim şimdi yayın aldım kanallar çalışıyor sen bi güncel driverleri bi araştır 700 lü serinin diğer driverlerini da dene işe yarıyor benden söylemesi

bu arada öncelikle aver media center ile dene driver yükleme işini kanalları tarat sonra aver tv yi sonra yükle bir de türksat 3a yamasını da indirmelisin
Alıntı