What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cnbce 12 Eylül itibariyle 16/9 geniş ekran formatına geçmiştir

Cnbce 12 Eylül itibariyle 16/9 geniş ekran formatına geçmiştir,ancak her seferinde receiverden yada lcd'den bu kanala gelince elle 16/9 ekran formatı seçilmelidir,otomatik yapmamaktadır.
e2 kanalıda yeni sezondan itibaren(ekimde yeni sezonu)16/9 geniş ekran formatına geçecektir.
Alıntı

lcd sahipleri için iyi haber.. tüplü tv sahipleri için ise kötü.
Alıntı

Güzel haber, yakında Hd ye geçilir sanırım, birde şu HD kanalları şifresiz yapsalar ATV gibi süper olacak Big Grin
Alıntı

bütün kanalar nasıl analoktan dijitale geçtiise zamanlan dijitaldende hd ye geçecek ama izlenir kanalların çoğu şifreli olcaktır
Alıntı

ben hiçbir fark göremedim ayrıca dvbviewer veya progdvb de de 16*9 oldugu çıkmıyo yine 4*3 formatta gösteriyo bu işte bi yanlışlık olmasın
Alıntı

trttürk euronevs gibi 4.3 gözüküyo ama 16.9 yayın yapıyor neden semerkand gibi adam gibi 16.9 yapmazlar anlamıyorum

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

Gömülü 16/9 a yay kullanıyorum gerçek 16/9 lar ekrana tam oturuyor 4/3 ler ise büyüyüp logoları kayboluyor.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Çakma 16/9 yayın, 16/9 yayını 4/3 yapıp yolluyorlar. Yani yayın ne gerçek 4/3 nede 16/9. Hibrit yayın. Big Grin
Alıntı