What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çukurca ve Yüksekova'da Hain Saldırı 24 Şehit

[Resim: afjwwx.jpg]

Yüksekova ve Çukurca'daki saldırılarda ilk bilgilere göre 24 asker şehit oldu, 18 asker yaralandı.

Hakkari'nin Çukurca İlçesi merkezindeki güvenlik birimleriyle sınırdaki askeri birliğe PKK'lı teröristler ağır silahlarla eş zamanlı saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 24 asker şehit oldu, 18 asker yaralandı.

PKK'lı kalabalık terörist grupları saat 01.00'den itibaren Çukurca ilçe merkezindeki polis ve jandarma birimleriyle, ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıkta Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Kekliktepe bölgesindeki askeri birliğe ağır silahlarla saldırdı.

Güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesiyle çıkan çatışma aralıklarla sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Hakkari başta olmak üzere çevredeki birliklerden Çukurca'ya takviye gönderildi.

Kekliktepe'deki askeri birliğe yönelik PKK saldırısında ilk bilgilere göre 24 askerin şehit düştüğü ve 18 askerin yaralandığı bilgisi geldi.

Çukurca'DA ÇATIŞMA SÜRÜYOR

Çukurca'da ilçe merkezinde PKK lı teröristlerin askeri birliklerle emniyet müdürlüğüne düzenlediği eş zamanlı saldırının ardından çıkan çatışma Kazanvadisi Haskel Dağı bölgesinde sürüyor. Heronların tespit ettiği PKK'lı teröristlerin geçiş güzergahlarına kobralar bomba yağdırıyor.

[Resim: teror_mitingi3-2.jpg]
[Resim: b-559984-ter%C3%B6r.gif][Resim: b-559984-ter%C3%B6r.gif]

şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum yine ocaklara ateş düştü istihbaratımıza da yazıklar olsun

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL

çok yazık bu kaçıncı toptan bir temizlik lazım idam geri gelsin.

Emre Kardeşime Aynen katılıyorum Ölenlere Allah rahmet etsin Başımız sağolsun

Senin 80 yasinda anan öldü sen metanetini koruyamadin, 20 yasinda evladi ölenden bunu isterken utanmiyo musun?

İran pjak köpeklerine ''ben ettim sen etme''dedirtti.Bizimkiler Amerikanın uşağı olacaklarına İran gibi Bağımsız olsalar Terör biter.Müttefiki-Klavuzu Amerika olanın vay haline.Bunu yaptıran zaten Amerika ve İsrail.Sorunun çözümü çok basit:İRAN NE YAPTIYSA AYNISI YAPILSIN.
Biz onlara toptan temizlik yapacağımız yerde onlar bize yapıyorlar.Dünyanın başka bir ülkesine bu yapılsaydı Kuzey Irak denen Pkk yatağı şu an haritadan silinmiş olurdu.Bizimkiler ise bol bol çene:gereği yapılacaktır,edilecektir,tir,tir,tir......

İtikadımca askerlerimiz şehittir. Ruhları şad olsun.
Temizlik imandan gelir düsturunu benimseyip alayını temizlemedikçe daha çok şehit vereceğiz. Bin yıllık kalleşliktir bu. Uyan TÜRK. Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini .iktiğim cinsine çeker.

Televizyonlarda hala son dakika,son saniye gelişmeleri v.b. yazıyor,Takma Amerikayı İsraili gir şu Kuzey Irak'a kazı kökünü kimsede bir şey diyemez artık,deseler ne yazar onlar da gelsin...
Bu arada Amerikan uşağı kansız yandaş medya:Bunu da mı Ergenekon yaptı,
Yine hiçbirşey yapamayacaklar biliyorum bari şunları yapsalar:Bırakın artık şu açılım denen deli saçmalığını,hatta dizilerde bile özendirdiğiniz tüm kürt temalı dizileri sonlandırın,açılım adı altında yapılan her şeyi iptal edin,Olağanüstü hali tekrar başlatın(artık madem Doğudaki halkında can güvenliği yok olağan üstü hali getirerek sivil asker herkesin güvenliğini sağlayın).İdam'ı geri getirin.
Not:Abd ve Barzaniden tepki gelmiş,bu iki it ve İsrail bunların en büyük destekçileri ikiyüzlü KÖPEKLER.

neyseeeeeeeeeeeeeeee

Sri-Lanka Hükümetinin yaptığı gibi yapmalı, toptan temizlik şart...
Allah Rahmet Etsin...
Konu Kilitli